عیسی الفاخر در روزهای اخیر نقش موثری در تحریک مردم خوزستان به «اغتشاشات مسلحانه» داشته است / او به جرم همکاری با سرویس جاسوسی عربستان در هلند بازداشت شده بود که چند هفته قبل آزاد شد

در کلیپ‌هایی که خود منتشر کرده با دعوت به اغتشاشات مسلحانه تاکید کرده است که گلوله‌ها را در جای مناسب استفاده کنید و شما می‌دانید کجا برای این گلوله‌ها مناسب هستند.

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: عیسی الفاخر از جمله تروریست‌هایی است که در خارج از کشور مردم را به اقدامات تروریستی و مسلحانه دعوت می کند.

به گزارش «انتخاب»، خبرگزاری صدا و سیما در ادامه گزارش خود آورده است: عیسی الفاخر یکی از تروریست‌هایی است که در روزهای اخیر و در جریان اتفاقاتی که در استان خوزستان رخ داد، نقش موثری را در تحریک و دعوت مردم این استان به اقدامات تروریستی بر عهده داشته است.

او از مسئولین گروهک تروریستی حرکه النضال است که این گروهک عامل شهادت جمعی از شهروندان ایرانی در جریان حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۷ در اهواز است.

الفاخر سال گذشته به جرم همکاری با سرویس جاسوسی عربستان سعودی در هلند بازداشت شد که چند هفته قبل پیش از پایان دوران محکومیتش به یکباره آزاد می‌شود.

اون چند سال قبل با افتخار کلیپ دیدار خود با محمدبن سلمان ولیعهد عربستان سعودی را با عنوان بیعت با او منتشر کرده بود درحالی که بن سلمان نیز در گفتگویی گفته بود ما منتظر نمی‌مانیم که جنگ به عربستان برسد بلکه جنگ را به داخل ایران خواهیم کشاند.

این تروریست در کلیپ‌هایی که خود منتشر کرده با دعوت به اغتشاشات مسلحانه تاکید کرده است که گلوله‌ها را در جای مناسب استفاده کنید و شما می‌دانید کجا برای این گلوله‌ها مناسب هستند.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 120210

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =