آخرین اخبار

رابطه جنسی زن و شوهرهای خوشبخت چگونه است؟

رعایت کوچک، مداوم و ساده در زندگی مشترک باعث ایجاد یک ازدواج موفق خواهد شد. در این مقاله برای شما نکاتی را برای بهتر شدن زندگی مشترکتان خواهیم گفت دانستن این نکات برای هر زوج خواه از زندگی زناشویی خود رضایت دارند یا از ازدواج خود احساس نارضایتی می‌کنند ارزشمند است.

آیا این خود رابطه جنسی است یا چیزی در مورد فعالیت جنسی که برای خوشبختی ما بسیار مفید است؟ ممکن است فکر کنید که افرادی که خوشبخت تر هستند، بیشتر تمایل به رابطه جنسی دارند زیرا آنها رابطه خوبی دارند و از آن راضی هستند. بنابراین، رابطه جنسی خوب اتفاق می افتند. همچنین ممکن است افرادی که به طور کلی مثبت تر هستند، بیشتر درگیر یک رابطه نزدیک شوند که به نوبه خود به نفع پایداری و رفاه رابطه آن ها است. اما این گونه نیست و این داشتن یک رابطه جنسی که بر اساس عشق و علاقه و درک متقابل بین زوجین صورت می گیرد، باعث حال خوب و پایداری روابط زوج ها می شود.

زوجین چگونه از رابطه جنسی سود می برند؟

فراتر از مزایای فردی برای شما و همسرتان، رابطه جنسی منظم به چندین روش از یک رابطه سالم حمایت می کند. به عنوان مثال، اکسی توسین که در حین رابطه جنسی آزاد می شود، حس پیوند را افزایش می دهد و صمیمیت عاطفی را بهبود می بخشدرابطه جنسی در یک رابطه تک همسری میزان تعهد و ارتباط عاطفی شما با شخص مقابل را افزایش می دهد. ابراز عشق از طریق رابطه جنسی احتمال ماندن زوجین در کنار هم را افزایش می دهد. در نتیجه، رابطه جنسی رابطه مثبت برای کاهش طلاق دارد.

رابطه جنسی زوج های خوشبخت چگونه است؟

حفظ و تقویت روابط زناشویی رمز مهم و انکار ناپذیر رسیدن به خوشبختی است ، شاید مشتاق باشید که بدانید زوج های موفق و عاشق چه رازهایی در رابطه جنسی دارند و رعایت می کنند؟

آنها ارتباط جنسی را باور دارند

یکی از مهم ترین رفتاهای جنسی که زوج های خوشحال دارند راضی کردن همسرشان است که با ارتباط جنسی ، هیجان زده می شوند و با این روش باعث تقویت متقابل ارتباط جنسی می شود.

لحاظ نکردن موارد کوچک

زوج های خوشحال می دانند که نیاز نیست اتفاق مهمی بیافتد که همه چیز عالی باشد ، یک تلفن ساده در هنگام نهار و گفتن دلم تنگ شده تمام روز معشوق را پر از انرژی می کند.فرستادن یک پیام جنسی شما را برای رابطه جنسی در شب تحریک می کند و نوازش و گرفتن دست یکدیگر در هنگام قدم زدن واقعا ارتباط شما را بهتر میکند.

متمرکز شدن روی چیزهای مثبت

زوج های خوشحال مواردی را که لذت می برند باهم تقسیم می کنند تا به جای تمرکز روی موارد بحرانی و دوست نداشتنی و قبل از خواب همه ی مشکلات را حل کنند و در هنگام خواب مشکلی پیش نیاید.

تعین زمان برای رابطه جنسی

زوج های موفق و عاشق به یکدیگر فشار نمی آورند:زوج ها خوشحال به یکدیگر بی احترامی نمی کنند و مشکلات را حل می کنند و به یکدیگ زور نمی گویند همین عاملی است برای آرامش روانی قبل از رابطه جنسی.

آن ها پاسخگو هستند مهم نیست چقدر

وقتی نمی خواهند رابطه جنسی داشته باشند به این معنی نیست که احساسی ندارند ، زوج ها سعادت مند همسرشان را درک می کنند و میل همسرشان را هدایت می کنند و آن ها پاسخ گو احساس یکدیگر هستند حتی اگر حوصله نداشته باشند.

نگرش آن ها به رابطه جنسی

اگر شما ترجیح می دهید که تلویزیون نگاه کنید و بعد از اینکه خسته شدید به سمت رابطه جنسی بروید مطمن باشید که همسرتان ناراضی خواهد بود زیرا که زوج های خوشبخت رابطه جنسی را قبل از هرکار انجام می دهند.

زوج خوشبخت

نکاتی برای بهبود روابط زناشویی

رعایت کوچک، مداوم و ساده در زندگی مشترک باعث ایجاد یک ازدواج موفق خواهد شد. در این مقاله برای شما نکاتی را برای بهتر شدن زندگی مشترکتان خواهیم گفت دانستن این نکات برای هر زوج خواه از زندگی زناشویی خود رضایت دارند یا از ازدواج خود احساس نارضایتی می کنند ارزشمند است.

برای داشتن زندگی زناشویی موفق معذرت خواهی کنید

شما می توانید بگویید که من به دلیل مشکلاتی که باعث آن شدم، معذرت می خواهم. در هر رابطه ای این بهترین شکل معذرت خواهی است. اصلا مهم نیست شما چقدر مقصر هستید حتی اگر 14درصد تقصیرها گردن شماست برای آن قسمت معذرت خواهی کنید. ازدواج وقتی خوب پیش می رود که حداقل یک نفر بتواند معذرت خواهی کند. غرور داشتن در رابطه زناشویی چیز قابل قبولی نیست. معذرت خواهی در نهایت روح بزرگ شما را نشان و حس بهتری به زندگی تان می دهد.

خانمها به خودتان برسید تا روابط زندگی موفقی داشته باشید

این مسئله بیشتر مربوط به خانم های متاهل است. خیلی از ما اینطور هستیم. بعد از ازدواج چندان به خودمان رسیدگی نمی کنیم. چند نفر از شما تا به حال این جمله به ذهنتان خطور کرده که "الان دیگر زنش هستم لازم نیست تحت تاثیرش بگذارم."؟ مطمئن باشید نظر مردها چیز دیگری است.

در این تحقیقات، مردها از زنهایی که خودشان را ول کرده و دیگر رسیدگی های لازم را به خودشان نمی کنند، بدگویی می کردند. مثلاً اصلاح نکردن بدن، درست نکردن موها، پوشیدن لباسهای زیر پاره، بوی بد دهان، رسیدگی نکردن به ناخن ها و از این قبیل. پس کمی برای خودتان وقت بگذارید و همیشه خودتان را مرتب و سرحال نگه دارید.

برای روابط زناشویی موفق به همسرتان دلگرمی بدهید

همیشه در ابتدای هر رابطه همه چیز گل و بلبل است و عادت داریم فقط نکات مثبت را ببینیم. اگر بعد از مدتی دیدیم بعضی مسائل آنطور نیستند که ما فکر می کردیم باید سعی کنیم بقیه چیزها را خراب نکنیم. همسر ما حتما نکات مثبتی هم دارد. معمولا بازسازی روابط سخت است اما غیرممکن نیست.

برای نگه داشتن ازدواج تان باید کاری کنید که همسرتان احساس ارزشمندی و برگزیدگی کند. معمولا افرادی که ازدواج های طولانی تری دارند، می فهمند چطور باید به همدیگر توجه کنند. این درک باعث می شود که فضایی صمیمی در خانه به وجود بیاید و در مقابل هم شما می توانید انتقادهای سازنده تان را پیش ببرید.

به عنوان مثال وقتی همسرتان دارد با برادرش شوخی می کند حتی اگر از نوع شوخی اش خوش تان نیامده اما به او بگویید شیوه ای که او برای شوخی استفاده کرده را دوست دارید. همسر شما از انتقاد سازنده تان استفاده نمی کند مگر اینکه فضایی از عشق و احترام وجود داشته باشد.

برای احترام به خواسته های همسر خود تمرین کنید

سعی کنید دو مورد از مهم ترین انتظاراتی که از همسر خود دارید را یادداشت کنید. ( مثلاً شما از همسر خود انتظار دارید چگونه با شما رفتار کند). به گفته این دکتر روانشناس این تمرین ساده به زوج اجازه می دهد بفهمند که چه چیزی برای همسرشان در زندگی مشترک اهمیت دارد. اگر او از انتظارات شما بی اطلاع باشد چگونه می تواند انتظارات همسر خود را برآورده سازد؟

برای روابط زناشویی موفق تغییراتی در زندگی اعمال کنید

هر ازدواج و رابطه ای در طول زندگی مشترک دچار مشکل و چالش می شود. اعمال تغییراتی در زندگی برای بهبود روابط زناشویی بسیار مهم است و راه های بسیاری برای این تغییرات وجود دارد. یکی از روش ها برای اعمال تغییرات، اضافه کردن چیز جدیدی در زندگی است.برای کاهش احساس خستگی و درماندگی و ایجاد حسی نو در زندگی، سبک زندگی خود را تغییر دهید. به عنوان مثال به جای رفتن به رستوران همیشگی، دفعه بعد یه یک رستوران جدید شام صرف کنید.

از مکان های جدیدی به اتفاق همسر دیدن کنید یا به گروه جدیدی از افراد ملحق شوید. روش دیگر در اعمال تغییرات انجام فعالیت های هیجان انگیز است به طوری که سطح آدرنالین بدن شما افزایش یابد و شمارا هیجان زده کند. تحقیقات روانشناسی نشان داده اگر این فعالیت ها را به همراه همسر خود انجام دهید، این احساس شور و هیجان به همسر و رابطه زناشویی شما نیز منتقل خواهد شد.

بهبود روابط زناشویی تجربه های جدید با همسرخود داشته باشید

تنوع در مدل معاشقه و نزدیکی حس تازگی را به رابطه شما می بخشد و حس تازگی و تنوع و تجربه های جدید باعث افزایش و آزاد سازی دوپامین در مغز می شود که حس هیجان و برانگیختگی را در انسان افزایش می دهد. شما برای تنوع دادن به رابطه خود می توانید با همسرتان یک بازی خنده دار و مفرح انجام دهید یا فیلم ببینیدو یا به سفر بروید.

برای بهبود روابط زناشویی از خودتان شروع کنید

نیازهایتان را کنترل کنید و انتظار نداشته باشید که همسرتان همیشه در اختیار شما باشد . شما باید بدانید تحریکات و شور جنسی شما و همسرتان با شما متفاوت است و هرچه تلاش همسرتان برای فهمیدن شما و بیشتر شود، تلاش شما نیز در درک این تفاوت ها باید افزایش یابد.

از راهکارهای بهبود روابط زن و شوهر برقراری ارتباط از طریق مکالمات است

مکالمات خوب بخش پایه ای از یک رابطه ی سالم هستند. وقتی ارتباط عاطفی مثبتی را با همسر خود تجربه می کنید احساس امنیت و شادابی خواهید داشت. وقتی مکالمه ی خود را کنار بگذارید رابطه ی خوب شما نیز به پایان رسیده و تغییرات و استرس آن می تواند باعث دوری شما از هم شود. شاید این کار ساده به نظر برسد اما باید حتما به یاد داشته باشید تا زمانی که باهم خوب ارتباط دارید می توانید روی هر مشکلی که با ان برخورد می کنید کار کنید.

به همسر خود بگویید به چه چیزی نیاز دارید و نگذارید خودش همیشه حدس بزند. همیشه صحبت کردن در مورد چیزی که نیاز دارید کار ساده ای نخواهد بود. بسیاری از ما زمان زیادی را صرف فکرکردن روی چیزهایی که در رابطه برای ما اهمیت دارند نمی کنیم. و حتی اگر بدانید به چه نیاز دارید صحبت کردن در مورد آن می تواند برای شما سخت بوده یا خجالت بکشید. اما به این شرایط از دیدگاه همسر خود نگاه کنید. درک شما از جانب همسرتان می تواند لذت بخش باشد اما نباید یک محدودیت شود.

برای بهبود روابط عاشقانه زمانی با کیفیت را رودررو بگذرانید.

شما با دیدن هم و گوش دادن به حرف های یکدیگر احساس عاشقی می کنید. اگر دوست دارید دیدن و شنیدن های شما همانطور جذاب باشد می توانید برای زمانی طولانی عاشق بمانید. شاید خاطراتی از اولین روزهای عاشقی خود را به یاد داشته باشید. همه چیز برای شما جدید و هیجان انگیز دیده می شد و شما ساعاتی را صرف چت کردن باهم یا امتحان کردن کارهایی جدید و هیجان انگیز می کنید. با این وجود به مرور زمان کار، خانواده و دیگر محدودیت ها ایجاد می شوند و نیازی که برای زمان گذاشتن برای خودمان داریم باعث می شود کمتر بتوانیم زمانی را در کنار هم باشیم.

بسیاری از افراد می بینند که ان ارتباط رودرروی روزهای اول حالا با پیام ها، ایمیل ها و تماس های عجله ای جایگزین شده اند. با وجودی که مکالمات دیجیتال در برخی مسائل مفید است اما مانند ارتباط مستقیم تاثیر مثبتی روی سیستم عصبی و مغز ما نخواهد داشت.

فرستادن یک پیام تصویری یا صوتی که به همسرتان بگویید دوستش دارید عالی است اما اگر به ندرت او را ببینید یا کم پیش بیاید که زمانی کنار هم بنشینید همسرتان حس می کند او را درک نکرده یا قدرش را نمی دانید. و شما به عنوان یک زوج از هم دور خواهید شد. علائم عاطفی که هردو برای حس دوست داشته شدن نیاز دارید تنها از طریق خود فرد منتقل می شوند، در نتیجه اهمیتی ندارد زندگی شما چقدر مشغله دارد ، حتما باید زمانی را در کنار هم بگذرانید.چیزی را پیدا کنید که از انجام آن باهم لذت می برید. چه یک سرگرمی مشترک باشد، یک کلاس رقص، پیاده روی رزانه یا نشستن و نوشیدن یک فنجان قهوه در صبح.

چیز جدیدی را باهم امتحان کنید. انجام دادن کاری جدید در کنار یکدیگر می تواند راه شادی برای برقراری ارتباط و جذاب نگه داشتن همه چیز باشد. این کار می تواند به سادگی امتحان کردن رستورانی جدید باشد یا رفتن به جایی که قبلا هرگز آنجا نبوده اید.

روی خودتان تمرکز کنید نه همسرتان

همیشه حق با شما نیست. همیشه این شما نیستید که درست می گویید. سعی کنید کمی از اختلاف تان فاصله بگیرید و از دور نگاه کنید. حالا وقت آن است که درست ببینید. حتما به همین شکل است که طرف مقابل هم مقصر است اما به خود یادآوری کنید که من هم بی تقصیر نبودم. اگر هر یک از ما آدم های منطقی تری باشیم روابط مان بی تنش تر خواهد بود. روی خودتان تمرکز کنید و سعی کنید برای اصلاح نقص هایتان تلاش کنید.

به همسر خود انگیزه و پاداش بدهید

در تحقیقات این دکتر روانشناس حمایت عاطفی و تشویق همسر کلید خوشبختی در ازدواج است. تشویق ، قدردانی و حمایت عاطفی یعنی به همسر خود بفهمانید که او برای شما در زندگی فردی مهم است و شما همسرتان را فقط به خاطر خودش دوست دارید.

زوج ها می توانند یا از طریق ارتباط کلامی ( مثلاً به همسر خود بگویید که چقدر دوستت دارم و تو عشق من در زندگی هستی) و یا از طریق عملی از همسر خود تشکر و قدردانی کنند. تشکر عملی از همسر می تواند مثل صبح زود از خواب بیدار شدن و تهیه صبحانه برای همسر و یا نگهداری و مراقبت از فرزندان برای اختصاص وقت بیشتر به همسر خود باشد.

تنوع در روابط زناشویی را فراموش نکنید

اگر روابط جنسیتان تکراری و یکنواخت شده، بهتر است کمی تنوع به این رابطه وارد کنید زیرا مهیج ترین فرد در رابطه جنسی هم اگر روابطش تکراری گردد، از آن دلزده خواهد شد. بنابراین با همسرتان مشورت کنید و برای بهبود روابط جنسی، کمی خلاق باشید و به آن تنوع دهید.

کد خبر 120203

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =