آخرین اخبار

ارزش روز پالایشی یکم در ۲۸ تیر +جدول

صندوق پالایش یکم، امروز در سومین روز هفته منفی وسرخپوش به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد آن با ۰.۳۸ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل ۷۱ هزار و ۳۱۰ ریال معامله شد.

به گزارش سرویس بورس مشرق، در پایان معاملات  پالایش ۰.۳۸ درصد عقب‌نشینی کرد. در پایان معاملات امروز نماد شبریز بدلیل برگزاری مجمع متوقف شد، نماد شتران، شپنا نیز از روز گذشته متوقف می‌باشد و نماد شبندر نیز حدود ۱ ماه است که متوقف می‌باشد.  نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) افرایش ۱.۸۹ درصدی را تجربه کردند.

ارزش پالایشی یکم ۲۸ تیر ۱۴۰۰

امروز دوشنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۰.۳۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۳۱ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۶۵ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۰.۵۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۲۰ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش روز پالایشی یکم در ۲۸ تیر +جدول

منبع:نبض بورس

کد خبر 119399

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =