ارزهای دیجیتال بازهم قرمز پوش شدند

فارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین ۲.۷ درصد کاهش یافت.

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی شاهد ریزش نسبتا سنگین قیمت‌ها در بازارها بودیم به گونه‌ای که بیت کوین ۲.۷ درصد افت قیمت داشت و به ۳۲ هزار و ۲۴۰ دلار رسید. این قیمت نسبت به هفته پیش هم ۷.۲ درصد پایین‌تر است.

ارزش کل بازار جهانی بیت کوین هم به ۵۹۵ میلیارد دلار کاهش یافت و در ۲۴ ساعت گذشته ۶۴۷ هزار بیت کوین به ارزش ۲۰ میلیارد دلار در بازار جهانی داد و ستد شد. تعداد بیت کوین‌های جهان هم امروز به ۱۸ میلیون و ۷۵۵ هزار و ۹۲۵ عدد رسید.

بیت کوین دوباره ریخت/ ارزهای مجازی قرمز شدند

اتریوم حدود دو برابر بیت کوین ریزش قیمت داشت و با ۵ درصد افت ۱۹۲۱ دلار قیمت‌گذاری شد. نکته مهم اینکه این ارز کانال ۲ هزار دلاری را از دست داد. باینانس کوین هم کانال ۳۰۰ دلاری را با ۵ درصد افت از دست داد و به ۲۹۸ دلار رسید. کاردانو هم ۶ درصد سقوط کرد  و هم اکنون ۱.۲۳ دلار خرید و فروش می‌شود. ریپل نیز ۵ درصد ریخت، و ۶۰ سنت در حال معامله است. 

یکی از نکات مهم بازار در معاملات امروز این بود که دوج کوین کانال ۲۰ سنتی را واگذار کرد و حدود ۵ درصد ریخت و هم اکنون ۱۹ سنت دست به دست می‌شود، این ارز مجازی برای نخستین بار در چند ماه گذشته و درحالی که معمولا جایگاه پنجم یا ششمی ارز دیجیتال بازار را داشت اما امروز به هشتمین جایگاه سقوط کرد.

به طور کلی ارزش بازار ارزهای مجازی جهان امروز ۵.۴ درصد نسبت به دیروز سقوط کرد و به ۱۲۹۴ میلیارد دلار رسید. در این بازار در ۲۴ ساعت گذشته ۶۲ میلیارد دلار پول جابجا شده و تعداد کل ارزهای مجازی جهان هم به ۱۰ هزار و ۸۸۸ نوع رسید. 

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 118462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =