پیام‌های کاربران ios واتس اپ ناپدید می‌شوند

یکی از آخرین ویژگی‌های مربوط به حریم خصوصی واتس اپ ناپدید شدن پیام‌ها است که از قبل در اندروید موجود است و به زودی برای کاربران iOS نیز ارائه می‌شود. گزارش شده است که این ویژگی در نسخه بتای این برنامه در حال آزمایش است، اما مطمئناً مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید تا به نسخه نهایی IOS برسد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یکی از آخرین ویژگی‌های مربوط به حریم خصوصی واتس اپ  ناپدید شدن پیام‌ها است که از قبل در اندروید  موجود است و به زودی برای کاربران iOS نیز ارائه می‌شود. گزارش شده است که این ویژگی در نسخه بتای این برنامه در حال آزمایش است، اما مطمئناً مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید تا به نسخه نهایی IOS برسد.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، پیام‌های ناپدید شونده فقط مربوط به متن نیستند. بلکه تصاویر و ویدئوها نیز، در حال ناپدید شدن هستند که به محض باز کردن گیرنده از بین می‌روند.

پیام‌های کاربران ios واتس اپ ناپدید می‌شوند

این ویژگی مانند ویژگی اینستاگرام است، که  "یک بار مشاهده" نامیده می‌شود و باید در دسترس هر دو طرف باشد. از طرف دیگر، ۷ روز طول می‌کشد تا پیام‌ها ناپدید شوند.

هنگام ارسال پیام، تایمر اختصاصی در قسمت ورودی زیرنویس وجود دارد و هنگامی که گیرنده پیام عکس / ویدیو را مشاهده کرد، فرستنده اعلانی دریافت می‌کند. با این حال، هیچ چیز مانع از گرفتن عکس صفحه از گیرنده قبل از ناپدید شدن پیام نمی‌شود.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 118049

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =