وجود بیش از ۹ هزار بازمانده از تحصیل در استان تهران / معاون استاندار: بیش از ۴ هزار معلم در مدارس تهران کم داریم

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: با کمبود چهار هزار و ۷۰ معلم در مدارس شهرستان‌های این استان مواجه هستیم.

 ایرنا: معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: با کمبود چهار هزار و ۷۰ معلم در مدارس شهرستان‌های این استان مواجه هستیم.

"شکراله حسن بیگی" توضیح داد: مقرر شده مکاتباتی از طریق شخص استاندار تهران با وزیر آموزش و پرورش انجام و رونوشت آن به رئیس سازمان برنامه و بودجه ارایه شود تا بتوانیم با اخذ مجوز از بندهای قانونی استفاده و به شرط تخصیص اعتبار برای به کارگیری نیرو در مدارس، اقدام کنیم.

وی افزود: بخش عمده نیروهای مورد نیاز از آموزش و پرورش تامین می شود و بخشی نیز به صورت حق التدریس و قراردادی به کارگیری می شوند.

به گفته حسن بیگی، اگر همچنان شرایط کرونا استمرار داشته باشد با توجه به برخط (آنلاین) بودن کلاس ها به نیروی کار کمتری نیاز است چراکه امکان برگزاری کلاس های درس با تعداد دانش آموز بیشتری میسر است.

وجود بیش از ۹ هزار بازمانده از تحصیل در استان تهران

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران همچنین در خصوص تعداد بازماندگان از تحصیل در این استان گفت: براساس گزارش های مسئولان نهضت سواد آموزی سهمیه استان تهران از این افراد ٩ هزار و ۲۵۰ نفر تخمین زده می شود که ۵۰۰ نفر از آنان شناسایی و مشغول تحصیل هستند اما آدرس مشخصی از دیگر بازماندگان از تحصیل در استان تهران وجود ندارد.

حسن بیگی از فرمانداران تقاضا کرد با روسای آموزش و پرورش استان ها کمال همکاری را داشته باشند تا آنها بتوانند از طریق بخشداران و دهیاران به این افراد دسترسی پیدا کنند.

وی همچنین به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان تهران از کادر آموزش و پرورش به دلیل همکاری خوبی که با اعضای این ستادها و فرمانداران داشتند قدردانی کرد.

حسن بیگی گفت: عوامل اجرایی و نظارتی در انتخابات برخی از فرهنگیان بودند و علاوه بر مدارس، ادارات آموزش و پرورش نیز برای برگزاری انتخابات در اختیار متولیان انتخابات قرار گرفت که جای تقدیر و تشکر دارد.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 117193

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =