شب رویایی فوتبال انگلیس با صعود به فینال یورو | حذف دانمارک با مشکوک ترین پنالتی جام

شاگردان گرت ساوت گیت طلسم تاریخی تیم ملی انگلیس را شکستند.

به گزارش همشهری آنلاین انگلستان در شب رویایی فوتبال خود موفق شد تا باشکست دانمارک راهی فینال یورو شود. در نیمه اول، شاگردان گرت ساوتگیت بازی را بهتر آغاز کردند و بازی را در دست گرفته بودند. اما در دقیقه ۳۰ میکل دمسگارد با یک ضربه ایستگاهی فوق العاده زیبا دروازه پیکفورد را باز کرد تا به انگلیس و هوادارانش در ومبلی شوک وارد شود. در دقیقه ۳۹ پاس عرضی بوکایو ساکا در دهانه دروازه را سیمون کیائر کاپیتان دانمارک به اشتباه دروازه خودی را گشود. نیمه اول با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

در نیمه دوم هم سه شیرها بازی را هجومی آغاز کردند و کاملا بر وایکنیگ‌ها چیره شده بودند. انگلیس چند فرصت بسیار خطرناک در دقایق پایانی خلق کرد، اما نتوانست از فرصت‌ها استفاده کند تا نیمه دوم هم با تساوی ۱-۱ تمام شود و بازی به وقت‌های اضافی کشیده شود.

در وقت‌های اضافی استرلینگ موفق شد در دقیقه ۱۰۴ یک ضربه پنالتی برای انگلیس بگیرد. شوت هری کین ابتدا توسط اشمایکل دفع شد، اما در ریباند خود کین توپ را وارد دروازه کرد تا انگلیس ۲-۱ جلو بیفتد. تلاش دانمارکی‌ها تا پایان نتیجه‌ای در بر نداشت تا در انتها، شاگردان ساوتگیت با نتیجه ۲-۱ پیروز شوند و همراه با آتزوری دو فینالیست یورو ۲۰۲۰ باشند.

کد خبر 117119

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =