دستگیری عاملان قدرت نمایی فضای مجازی در کوهدشت

جانشین فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش وعاملان قدرت نمایی در فضای مجازی در شهرستان کوهدشت خبر داد .

به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛سرهنگ"سید علی میراحمدی" در تشریح این خبر اظهار کرد: روز گذشته با توجه به رصد تخصصی فضای مجازی توسط کارکنان  فرماندهی انتظامی کوهدشت برخورد با تهدید و قدرت نمایی در فضای مجازی توسط 2 نفر از اراذل و اوباش در دستور کار ماموران انتظامی  قرار گرفت.

او افزود: ماموران انتظامی با توجه به حساسیت پرونده، به صورت ویژه و تمام وقت وارد عمل شدند که در نتیجه اقدامات اطلاعاتی، عاملان مزاحمت و قدرت نمایی در فضای مجازی را شناسایی کردند.

سرهنگ میراحمدی گفت: ماموران انتظامی این شهرستان پس از مراقبت های مستمر،به محض  رویت این افراد که قصد تیراندازی به منزل طرفین درگیری را داشتند با هماهنگی مقام قضائی طی یک عملیات ضربتی هر  ۲ نفر را قبل از انجام هرگونه عمل مجرمانه دستگیر  و از خودروی آنها یک  قبضه سلاح به همراه مهمات مربوطه کشف  شد.

جانشین فرماندهی انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

او بیان کرد: حفظ نظم و امنیت خط قرمز پلیس است و افرادی که بخواهند آن را خدشه‌ دار کنند با برخورد مقتدرانه و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

کد خبر 116536

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =