ماجرای مذاکره تراکتور با کی‌روش و بازگشت شجاعی و دژاگه

مدیرعامل باشگاه تراکتور مذاکره با گزینه‌های مطرح شده را رد کرد.

به گزارش همشهری‌آنلاین، جمشید نظمی راجع به احتمال تغییرات در نیمکت تراکتور پس از اتمام لیگ برتر، در برنامه برنامه تلویزیونی موج فوتبال اظهار کرد: در این مقطع اصلاً به تغییر مربی فکر نمی‌کنیم. هدف‌گذاری و صحبتی هم که در ابتدا داشتیم، این بود که نتایج آقای فیروز کریمی بررسی شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با رد شایعه مذاکره با گزینه‌های مطرح شده مانند کی روش و ساغلام، گفت: اینها در حد شایعه است و هیچ صحبتی انجام نشده است. البته قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی وجود دارد. البته گفته می‌شود که این قانون برداشته خواهد شد اما همچنان در سایت رسمی فدراسیون فوتبال این موضوع به صورت رسمی اعلام نشده است.

نظمی با اشاره به دوری مسعود شجاعی و اشکان دژاگه از تمرینات تیم، خاطرنشان کرد: تیم با نظر سرمربی بسته می‌شود. وقتی سرمربی تغییر یافت و طبق تفکرات آقای خطیبی، اختلاف سلیقه‌ای با این دو بازیکن ایجاد شد. این دو بازیکن پس از پایان لیگ قهرمانان آسیا به مرخصی رفتند و برنگشتند، اما قرارداد خود را فسخ نکرده‌اند. در حال حاضر ۲۴ روز از قرارداد آنها باقی مانده است.

وی تصریح کرد: من نظر آقای کریمی را هم در مورد این بازیکنان پرسیدم. گویا یکی از آنها الان در آلمان حضور دارد و دیگری هم در آمریکا است یا نمی‌دانم به ایران برگشته است یا خیر. آقای کریمی هم‌نظرشان بر این است که اگر بنا به برگشت آنها باشد، باید ۲۰ روز تمرین کنند تا آماده حضور در میادین شوند. یعنی اگر آنها همین امروز هم برگردند و تا بخواهند به شرایط ایده‌آل برگردند، فصل تمام می‌شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه «آیا مسعود شجاعی و اشکان دژاگه فصل آینده در تبریز حضور خواهند داشت یا خیر؟»، افزود: قرارداد آنها در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد. برای سال آینده نیز اگر این بازیکنان جزو نفرات درخواستی سرمربی باشند، حتماً نسبت به تمدید قراردادشان اقدام خواهد شد.

نظمی ادامه داد: مسعود شجاعی و اشکان دژاگه بازیکنان با ارزشی هستند و هیچ‌وقت ارزش آنها را نمی‌توانیم زیر سؤال ببریم، اما از الان نمی‌توانیم در مورد فصل بعد صحبت کنیم. اصلاً شاید آنها به تیم دیگری بروند و شاید هم اگر سرمربی ما بخواهد، در تراکتور بمانند.

کد خبر 116409

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =