فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به وقوع انفجار یک قبضه خمپاره باقی مانده از دوران دفاع مقدس در یکی از محلات شهر گفت: در این حادثه ۲ نفر که از معتادان بی خانمان بودند جان خود را از دست دادند.

ایرنا: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به وقوع انفجار یک قبضه خمپاره باقی مانده از دوران دفاع مقدس در یکی از محلات شهر گفت: در این حادثه ۲ نفر که از معتادان بی خانمان بودند جان خود را از دست دادند.

سرهنگ علیرضا دلیری اظهار داشت: این حادثه حوالی ساعت ۲۰ شب گذشته در حوالی شهرک جلالیه رخ داد و متعاقب آن بلافاصله ماموران کلانتری ۲۵ دولت آباد به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران مشخص شد ۲ تن از معتادان و افراد بی خانمان مشغول جمع آوری ضایعات بوده اند که ناگهان با خمپاره برخورد و باعث انفجار آن می شوند.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: یکی از آنها که جوانی ۳۸ ساله بوده در همان صحنه انفجار جان خود را از دست می دهد و نفر دوم هم که مردی ۵۴ ساله بوده پس از انتقال به بیمارستان جانش را از دست داد.

رییس پلیس شهرستان کرمانشاه همچنین از حضور تیم چک و خنثی در محل حادثه به منظور پیشگیری از وقوع حادثه مشابه خبر داد.

چند روز پیش نیز یک گلوله کاتیوشا بازمانده از دوران دفاع مقدس توسط یکی از پاکبانان شهرداری و ماموران انتظامی کرمانشاه در شهرک تعاون کشف شده بود.

کد خبر 116371

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =