با شابش از جدیدترین قیمت‌های خرید و اجاره خانه در تهران مطلع می‌شوید

 

 فرا رسیدن فصل تابستان و جابه‌جایی افراد در سال جاری با رکود خرید و فروش در بازار مسکن همراه بوده که این رکود به شکل رشد قیمت‌ها دراین بازار بروز پیدا کرده است. طبق اخبار منتشر شده از وب سایت هایی خبری اجاره بها در شهر تهران طی یک سال اخیر ۳۲ درصد بالا رفته است . این آمار باعث شده تا اجاره خانه در تهران برای افراد متقاضی سخت و مشکل شود. گزارش های میدانی از رشد ۵۰ تا ۷۰ درصد در مناطق پرتقاضا خبر می‌دهد. همچنین شاهد افزایش قیمت خرید خانه در تهران هم بوده‌ایم.

طبق گزارشات میدانی که انجام شده برخی از مستاجران در غرب تهران می‌گویند که اجاره بها نسبت به تیرماه سال ۱۳۹۹ دو برابر شده است. همچنین این آمار در مناطق شمالی تهران نیز صدق می‌کند. به نظر می‌رسد رکود خرید و فروش به شکل جهش نرخهای اجاره بروز پیدا کرده است. با توجه به کاهش ساخت و ساز، واحدهای نوساز چندانی وارد بازار اجاره نشده و البته مالکان نیز تمایلی به اجاره دادن آپارتمان های خود ندارند. مالکانی هم که از قبل واحدهای خود را اجاره داده‌اند اجاره‌ها را بعضا تا دو برابر سال قبل تعیین کرده‌اند. این در حالی است که ستاد ملی کرونا سقف مجاز افزایش اجاره بهای سالیانه در تهران را ۲۵ درصد اعلام کرده و معاون وزیر راه و شهرسازی می‌گوید که این سیاست در خصوص قراردادهای تمدید جواب داده است.

عدم شفافیت و آگاهی در بازار مسکن، یکی از دغدغه‌های بسیار مهم افراد در زمان خرید و یا اجاره خانه است. این عدم آگاهی می تواند باعث بروز مشکلات جدی مانند:افزایش قیمت، کاهش معاملات و عدم قیمت گذاری مناسب در بازار شود.اما با آگاهی از روند معاملات و اطلاع از قیمت‌های جدید در بازار مسکن می‌توان از قیمت‌گذاری‌های غیر معقول جلوگیری کرد و به ثبات قیمت‌ها کمک کرد.در این راستا و با هدف آگاهی و اطلاع رسانی از جدیدترین قیمت‌های خرید و اجاره آپارتمان وب سایت  shabesh.com گزارشی را به صورت مستمر و دائمی در رابطه با قیمت خرید خانه و اجاره در شهر تهران و کرج منتشر می‌کند. منبع این گزارشات، آگهی های ثبت شده ی مشاورین املاک معتبر و قابل اعتماد است. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که این گزارشات در بعضی از مناطق و با توجه به ویژگی‌های ملک مانند: تعداد طبقات، جهت شمالی و یا جنوبی بودن، تعداد پارکینگ و ... می تواند متفاوت باشد.

نحوه اطلاع از قیمت خرید خانه در مناطق تهران

برای مطلع شدن از قیمت خرید خانه به وب سایت شابش مراجعه کنید و در نوار بالای وب سایت گزینه ی قیمت خانه را انتخاب کنید. بعد از وارد شدن به صفحه و انتخاب شهر مد نظر و مشخص کردن سال ساخت می توانید قیمت ها را مشاهده کنید. به عنوان مثال: قیمت خرید آپارتمان در سازمان برنامه و قیمت خرید آپارتمان در پونک ( زیر ۵ سال ) به ترتیب در تیرماه ۴۵،۱۷۰،۰۰۰ و ۵۰،۷۴۰،۰۰۰ تومان گزارش شده است.

وب سایت شابش تمامی دغدغه های شما را در زمان خرید خانه بر طرف می‌کند

علاوه بر قیمت خانه، وب سایت شابش تمامی دغدغه های شما را در زمان خرید خانه مانند: جستجوی سریع ملک، پیدا کردن یک مشاور املاک قابل اعتماد، بر قراری ارتباطی سریع و مفید، مشاهده آگهی های واقعی ملک و ... را نیز بر طرف می کند.

در نتیجه اگر تصمیم به خرید و یا اجاره آپارتمان در تهران و یا سایر شهرهای ایران را دارید با مراجعه به وب سایت شابش و اطلاع از جدیدترین قیمت‌های مسکن می‌توانید آپارتمان دلخواه خود را از میان هزاران آگهی با کیفیت پیدا کنید.

کد خبر 116297

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =