آخرین اخبار

مردانی که در رابطه جنسی قهرمان هستند !

برای تمام خانم ها ،تحریک جنسی پیش از دخول آلت در مهبل لازم است واین تحریک نه تنها به صورت ملامسه ها و نوازش های فیزیکی بلکه همراه با اظهار علاقه از جانب شوهر و بیان کلمات عشق آفرینی است که حاکی از زیبایی زن ،تعلق او به شوهر و سزاواری او برای پرستش و امثال اینهاست ما در این مطلب ترفندهای تحریک زنان را معرفی کرده ایم. با ما همراه باشید.

مطمئنا هر مردی از مشاهده لذت همسر خویش به وسیله او خرسند شده و حس خوشایندی بر او حاکم می شود، بر خلاف تصور اغلب خانم ها مردها تنها به لذت خویش فکر نمیکنند بلکه به دلیل عدم اگاهی از آناتومی بدن زنان و عدم آشنایی کامل از دنیای جنسی زنان با خیال این که آن ها هم مانند مردها ارضا می شوند رفتار می کنند و بر این باورند که لذت جنسی زنها مانند مردها به یکی دو نقطه بیش از بدن معطوف نمیشود.

مردها برای برقراری رابطه جنسی به عناصر احساس، پیشنوازی و عشق بازی مانند زنان احتیاج ندارند بلکه در صورت مساعد بودن شرایط روحی تنها یک جرقه ذهنی درمغز آن ها کافیست که تحریک شده و برای رابطه جنسی کاملاً آماده شوند، در حالی که زنان احتیاج به پیشنوازی و اماده سازی دارند.

تحریک زنان در رابطه ی زناشویی تابع سه مرحله است

تحریک زنان تابع سه مرحله ، ذهن و احساس و لمس است اما تحریک پذیری مردان ذهنی است و یک مرد می تواند با یک جرقه ذهنی در حالت تحریک جنسی قرار گیرد.

در اکثر خانم ها تحریک ذهنی به وجود می آید که بر گرفته از میل جنسی آنهاست اما تحریک پذیری احساسی که مهم ترین مرحله برای زن است زمانی شکل میگیرد که زن نسبت به همسرش احساس داشته باشد در صورتی که این فاکتور در مردان بسیار کمرنگ است و مردان برای برقراری رابطه زناشویی نیازمند احساسی مانند خانم ها نیستند.

عامل مهم دیگر بعد از تحریک پذیری ذهنی و احساسی ، تحریک پذیری لمسی است که هنگامی شکل می گیرد که تماس فیزیکی حاصل شود، تحریک پذیری لمسی دو بخش از اعضای بدن را شامل می شود که یکی از آنها اندام های جنسی است که باعث تحریک پذیری بیشتری نسبت به سایر اعضای بدن دارند و دومین بخش سایر اندامهای بدن از سر تا پا است که موجب تحریک می شود.

زن و شوهر

عوامل کاهش تحریک پذیری جنسی خانم ها در رابطه زناشویی

خیلی از مردان نمی دانند چه چیزهایی باعث تحریک زنان میشود چون اصول تحریک زن را بلد نیستند و تلاشی هم برای تحریک جنسی زنان نمی کنند آنها حتی نمی دانند چه لباسی باعث تحریک زنان میشود و این دست اطلاعات دیگر. زنان برای برقراری رابطه جنسی دلخواه نیاز به ایجاد امنیت و آرامش دارند. پس برانگیختن میل جنسی در زنان تنها به معنی تحریک آنها نیست. اما برای بیشتر مردان، غریزه جنسی محرکی است که آن ها را به برقراری رابطه جنسی سوق می دهد.

عواملی که باعث کاستن یا از بین رفتن تحریک جنسی خانم ها می گردد عبارتند از :

عدم تمرکز زمان برقراری رابطه زناشویی

تحریک ذهنی یکی از اولویتهای سه گانه برای خانم ها است و اگر خانم ها زمان برقراری رابطه زناشویی تمرکز نداشته باشند تحریک نخواهند شد پس در زمان برقراری رابطه زناشویی تنها به لذت زناشویی از همسرتان فکر کنید و افکار تنش زای دیگر را از ذهن خارج کنید .

ترس و استرس

برخی از زوجین بعد از چندین ماه پس از ازدواج نیز از برقراری رابطه زناشویی ترس دارند . احساس ترس و استرس از درد و سوزش هنگام برقراری رابطه زناشویی موجب کاهش تحریک جنسی و ایجاد اسپاسم می شود. درد در حین ارتباط می تواند به علت ، تنگی دهانه واژن، نوع بکارت، عفونت،خشکی دهانه واژن، گرفتگی عضلات و اسپاسم باشد که در ارگاسم تاثیر گذار است.

عدم پیشنوازی و معاشقه کافی

برخی مردان هنگام برقراری رابطه زناشویی به جای اینکه قدم به قدم پیشروی کنند و قبل از ارتباط ، پیشنوازی و معاشقه کافی داشته باشند ، بلافاصله سراغ آخرین مرحله می روند و رابطه زناشویی برقرار می کنند. پیشنوازی، هر چه طولانی تر تحریک پذیری نیز بیشتر میشود زیرا یکی از مراحل لازم برای تحریک کامل خانم ها لمس کردن و معاشقه و پیشنوازی است.

زن و شوهر

مردان تحریک کننده در رابطه جنسی

 1. این مردان تحریک کننده، زنان را از موجوداتی ترسو و متنفر از رابطه جنسی به قهرمانان داستانهای عشقی تبدیل می کنند، آیا دوست دارید همسرتان را به یکی از این قهرمانان تبدیل کنید ؟ اگه دوست دارید سعی کنید جزء این 20 مرد باشید تا ببینید که هیچ زنی توان رد کردن و پس زدن جنسی شما را ندارد !!!
 2. مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت می کنند ( آقایونی که نمی خواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین رابطه جنسی بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از رابطه به زن احساس محبوبیت و امنیت می دهد، احساسی که همسرتان را به وزیری محبوب در دربار شما تبدیل خواهد کرد. )
 3. مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی می کنند ( آقایونی که به سرعت می روند سراغ شورت خانمشان و عمل دخول را شروع می کنند و فوری و باعجله می خواهند کار را تمام کنند به این نکته دقت کنند که اگر شعله های جنسی خانمشان را به آرامی روشن کنند این شعله ها تا مدت بیشتری روشن خواهند ماند. )
 4. مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند ( هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان می زنید می تواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود آید و او را شعله ور سازد، این جمله را هرگز فراموش نکنید! )
 5. مردهایی که لباس های همسرشان را به آرامی در می آوردند ( قابل توجه آقایونی که تا شهوتی می شوند فوری و با عجله شروع می کنند به کندن لباسهای خانمشون و حتی گاهی تمایل دارن که معشوقشون لخت کرده روی تخت آماده و منتظر خوابیده باشه ! رفقا این را برای بار آخر می گویم، زنان در پروسه جنسی شان نیاز به آمادگی دارند و این کار می تواند یکی از آمادگیهای لازم را به آنها بدهد . )
 6. مردهایی که از معاشقه با همسرشان لذت می برند ( خیلی ساده است هنگامی که معاشقه بکنید و احساساتتان را به بیرون تراوش کنید این خود مهمترین جذب کننده برای همسرتان است. )
 7. مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان می دهند او را دوست دارند و به او عشق می ورزند ( این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید. )
 8. مردهایی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند ( زنها در پروسه آمادگی برای رابطه جنسی نیاز دارند که با نوازش و لمس آرام، آماده دخول و عملیات جنسی شوند، این نکته را هم به داشته هایتان اضافه کنید. )
 9. مردهایی که با موهای همسرشان بازی می کنند ( فکر نمی کنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای معشوقش در موهای سرش لذت نبرد ! )
 10. مردهایی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می کنند ( یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، می تواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود، باور نمیکنید، فردا صبح امتحان کنید ! )
 11. مردانی که می دانند چگونه بدن زنانه و موئث همسرشان را ارضاء کنند.
 12. مردهایی که می دانند چگونه همسرشان را به لحاظ جنسی فریبا و دلنشین کنند.
 13. مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده می کنند. ( کارهایی ماننده خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … میتوانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند. )
 14. مردهایی که به همسرشان احساس زیبا بودن می دهند.
 15. مردهایی که همسرشان را دوست دارند و به او عشق می ورزند.
 16. مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت می برند. ( زبان عشق لمس کردن است، دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل میکنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید. )
 17. مردهایی که عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند.
 18. مردهایی که دستهای همسر خود را در دست می گیرند و آن را نوازش می کنند.
 19. مردهایی که پس از گذشت سالیان همچنان مانند روزهای اول آشنایی شان با همسر خود رفتار می کنند. ( اگر اجازه ندهید همسرتان برایتان عادی شود و نگاهتان همان نگاه اول باشد، این طوفان عشقی تبدیل به امواجی پایدار خواهد شد که ضامن پایداری رابطه تان در تمام زندگی باقی مانده خواهد شد. )
 20. مردهایی که به همسرشان نشان می دهند که او تنها زن زندگی آنهاست و به او احساس و باور «خاص بودن» می دهند.
 21. مردهایی که چنین باور دارند عشق همسرشان تحمل تمامی سختی های زندگی را برای آنها سهل و آسان و حتی از بین می برند.
کد خبر 113482

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =