آخرین اخبار

گروه استان‌ها ــ فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری شرور و عامل تیراندازی به شهروند ۴۳ ساله در کمتر از ۶ ساعت خبر داد.

سردار احمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: روز گذشته در پی وقوع یک فقره تیراندازی در خیابان "امام خمینی" شهرستان زابل که سبب مجروحیت یک شهروند شده بود، موضوع شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان تیراندازی در دستور کار مأموران  پلیس امنیت عمومی  این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که فردی ناشناس با یک قبضه اسلحه شکاری به سمت مردی 43 ساله تیراندازی و آن را مجروح و سریع از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با تحقیقات تخصصی و بررسی های به عمل آمده ماموران انتظامی موفق شدند عامل تیراندازی را شناسایی و وی را کمتر از 6 ساعت در مخفیگاهش در یکی از خیابان‌های شهرستان زابل دستگیر کنند. متهم در تحقیقات اولیه پلیس به بزه ارتکابی خود اعتراف و علت و انگیزه خود را اختلافات شخصی اعلام کرد.

سردار طاهری با اشاره به کشف سلاح شکاری بکار رفته شده در تیراندازی، گفت: امنیت و آسایش شهروندان خط قرمز پلیس بوده و کسانی که به هر طریقی بخواهد امنیت و آسایش شهروندان را به مخاطره بیندازند، برابر قانون و شدت لازم با آنها برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/392/س

کد خبر 111344

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =