آخرین اخبار

وقوع کلاه‌برداری در گرمسار / ترفند رهن و اجاره منزل در سایت دیوار

گرمسار- فرمانده انتظامی گرمسار از وقوع یک مورد کلاه‌برداری به مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهر خبر داد و گفت: ترفند این متهمان رهن و اجاره منزل در سایت دیوار بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ غلامحسین عرب صبح پنج‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی گرمسار ضمن بیان اینکه در پی شکایت شهروند گرمساری مبنی بر وقوع یک فقره کلاه‌برداری در این شهرستان موضوع در دستور کار رسیدگی قرار گرفت، ابراز داشت: بررسی‌ها نشان داد که متهم یا متهمان با ترفند درج آگهی در سایت دیوار تحت عنوان رهن و اجاره منزل ویلایی باقیمت پایین توانسته اعتماد قربانی را جلب و اقدام به کلاه‌برداری از وی کنند.

وی بابیان اینکه مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از این شهروند گرمساری کلاه‌برداری شده بود، افزود: این واقعه در ابعاد و مراحل مختلف موردبررسی و واکاوی مأموران انتظامی قرار گرفت و درنهایت سرنخ‌ها به شناسایی ردپای یک زوج رسید.

فرمانده انتظامی گرمسار بابیان اینکه درنهایت این زن و شوهر در شهر سمنان دستگیر شدند، ابراز داشت: بابیان اینکه مجرم یا مجرمان نشانه و یا رد پایی از خود در وقوع این جرم به‌جای نگذاشته بودند اما گریزی از قانون نیست و کلاه‌برداران در چنگال قانون گرفتار می‌شوند.

عرب از شهروندان خواست که در معامله مراقب شگردهای جدید کلاه‌برداران باشند، اضافه کرد: این دو متهم به مراجع قضائی برای ادامه روال قانونی معرفی شدند.

کد خبر 111334

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =