آخرین اخبار

حامیان فلسطین فیس بوک را ادب کردند!

هزاران نفر از حامیان فلسطین با حضور در اپ استورهای اپل و گوگل نقدهایی منفی برای اپلیکیشن همراه فیس بوک نوشتند و به آن تنها یک ستاره دادند تا به سانسور محتوای ضدصهیونیستی اعتراض کنند.

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، در جریان حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به سرزمین های فلسطینی در دو هفته اخیر، فیس بوک بسیاری از پست ها و مطالب ارسالی در حمایت از فلسطینیان را پاک کرد و مدعی شد این نوع محتوا مروج خشونت و عامل نفرت پراکنی هستند. این اقدام فیس بوک با هدف جانبداری از صهیونیست ها موجب خشم گسترده کاربران این شبکه اجتماعی شد و آنها برای ادب کردن فیس بوک با حضور در اپ استورهای عرضه کننده اپلیکیشن مذکور نقدهایی تند و منفی بر علیه فیس بوک نوشتند و از 5 ستاره به این اپلیکیشن تنها یک ستاره دادند.

بسیاری از شرکت گنندگان در این پیکار فیس بوک را به تلاش برای ساکت کردن فلسطینیان متهم کرده و تصریح کرده اند مدیران فیس بوک و در راس آنها مارک زاکربرگ که خود یک یهودی است چنین رویکردی را در برابر فلسطینیان نداشته است.

فیس بوک به طور رسمی به این موضوع واکنش نشان نداده است، اما بر اساس پیام های داخلی در این شبکه اجتماعی مدیران آن موضوع را جدی گرفته اند. یکی از مهندسان فیس بوک در این مورد گفته است: کاربران احساس کرده اند که مطالبشان سانسور شده و سرکوب شده اند. گوگل و اپل فعلا دخالتی در این روند نکرده اند که این امر موجب اعتراض فیس بوک شده است.

 ذ

کد خبر 108137

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =