رئیس پلیس آگاهی استان البرز از متلاشی شدن باند پیش فروش خودرو در این استان خبر داد.

به گزارش  تلکسیران، سرهنگ محمد نادربیگی در جمع خبرنگاران با اشاره به متلاشی شدن باند پیش فروش خودرو در البرز، اظهار داشت: همکاران بنده در پلیس آگاهی استان البرز موفق به شناسایی یک باند 7 نفره پیش فروش خودرو شدند.

وی افزود: این افراد با تاسیس شرکت جعلی آبتین و پیام خودرو اقدام به ثبت نام و پیش فروش خودرو کرده و در زمان سررسید و تحویل خودرو از محل متواری می‌شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه در منزل و مخفیگاه این افراد 142 قطعه سکه بهار آزادی و 500 میلیون تومان وجه نقد کشف شده است، بیان کرد: در مورد این پرونده بالغ بر 150 نفر شاکی در استان البرز و استان تهران شناسایی شده ‌و از این متهمان 5 نفر آنها خانم و 2 نفر آقا هستند.

نادربیگی با هشدار به مردم در مورد خرید خودرو از نمایندگی‌های مجاز و شرکت‌های با پشتوانه و معتبر بیان کرد: همه اعضای این مجموعه دستگیر شده‌اند و تحقیقات برای شناسایی مالباختگان ادامه دارد.

وی در خصوص محل فعالیت متهمان افزود: فعالیت این افراد در استان البرز بوده و 40 نفر از مالباختگان این پرونده در استان البرز شناسایی شدند و 110 نفر هم در استان تهران شاکی این پرونده هستند.

سرهنگ نادربیگی با بیان اینکه مالباختگان می‌توانند برای پیگیری و شکایت به طبقه دوم ساختمان پلیس آگاهی استان البرز مراجعه کنند، افزود: افرادی که از شرکت‌های آبتین و پیام خودرو ثبت نام کردند می‌توانند به پایگاه دوم پلیس آگاهی استان البرز واقع در حصارک کرج مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه حدودا سه ماه از شروع فعالیت این افراد می‌گذشت که شناسایی و دستگیر شدند،گفت: در ابتدا محل فعالیت این افراد شناسایی که بلافاصله از محل متواری شدند و در محل فعالیت دوم دستگیر شدند و میزان اموال کشف شده از این باند بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان است.

نادربیگی با اشاره به کشف کارگاه بسته بندی جعلی مواد غذایی در یک منزل مسکونی در کرج، اظهار داشت: فردی که در منزل خود اقدام به بسته بندی مواد غذایی در غالب برندهای معروف می‌کرد در کرج شناسایی شد.

وی افزود : این فرد دارای سابقه است و با جعل آرم و برند مواد خوراکی را در بازار توزیع میکرد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه این فرد چای و مواد غذایی را در بسته بندی جعلی توزیع میکرد،گفت: با شکایت تعدادی از خریداران این اقلام در منزل وی کشف و ضبط شد.

کد خبر 10800

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =