۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳
خداحافظی بوفون با هواداران یوونتوس

جیان لوئیجی بوفون دروازه بان اسطوره ای یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، با کسب عنوان قهرمانی در جام حذفی ایتالیا از هواداران یوونتوس خداحافظی و از حمایت های آنان در دوران بازی اش در این تیم قدردانی کرد. گفته می شود به احتمال فراوان بوفون در تابستان راهی پارما می شود تا فوتبالش را در تیمی که حضور در سطح بالای ایتالیا را از آنجا آغاز کرد، به پایان برساند.

ایرنا: دروازه‌بان اسطوره‌ای یوونتوس و تیم ملی ایتالیا از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

جیان لوئیجی بوفون دروازه بان اسطوره ای یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، با کسب عنوان قهرمانی در جام حذفی ایتالیا از هواداران یوونتوس خداحافظی و از حمایت های آنان در دوران بازی اش در این تیم قدردانی کرد.

بوفون که پیش از این اعلام کرده بود در پایان فصل از جمع بیانکونری ها جدا می شود، برای آخرین بار لباس تیمش را در بازی برابر آتالانتا بر تن کرد تا با قهرمانی در جام حذفی و با خاطره ای خوش از این تیم جدا شود. دروازه بان افسانه ای ایتالیا در پیام خود به هواداران یوونتوس گفت: شما قابی بودید که من درون آن داستان سیاه و سفید خود رو ساختم. در طول این ۲۰ سال همیشه از من حمایت کردید و به من جسارت دادید. ما با هم زمین خوردیم و با هم دوباره ایستادیم. ما با هم شادی و هیجان را تجربه کردیم و همچنین با هم طعم نا امیدی‌های عمیق را چشیدیم. یک تشکر معمولی برای جبران محبت بی‌انتهایی که در طول ۲۰ سال به من داشتید، کافی نخواهد بود.

گفته می شود به احتمال فراوان بوفون در تابستان راهی پارما می شود تا فوتبالش را در تیمی که حضور در سطح بالای ایتالیا را از آنجا آغاز کرد، به پایان برساند.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 107594

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =