آخرین اخبار

مرمت بیش از 65 هزار نقطه از عوارض خرابی روکش آسفالت معابر شهر تهران

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از اجرای 1 میلیون و 800 هزار مترمربع روکش آسفالت در نتیجه اجرای طرح بهسازی معابر شهر تهران خبر داد.

به گزارش تلکسیران، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در نشست مشترک معاونان فنی و عمرانی و معاونان مالی و اقتصاد شهری مناطق 22 گانه ضمن اشاره به برخی از دستاوردهای اجرایی طرح بهسازی معابر شهر تهران، از اجرای 1 میلیون و 800 هزار متر مربع روکش آسفالت از زمان آغاز اجرای این طرح خبر داد.

وی گفت: تاکنون بیش از 65 هزار نقطه از عوارض خرابی روکش آسفالت معابر پایتخت مرمت شده است.

صبوری تلاش برای تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی را از نقاط قوت کارنامه عملکرد مدیریت شهری در دوره فعلی دانست و بار رد برخی اظهارنظرها در خصوص رکود اقدامات عمرانی در شهر تهران، یادآور شد: هم اکنون پروژه‌های عمرانی متعددی در حال اجرا است و علی رغم بدهی هایی که از گذشته وجود داشته روند اجرای زیرساخت های موردنیاز عمرانی متوقف نشده است.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، بر اساس ابلاغیه لایحه متمم بودجه سال 1398، این قابلیت وجود دارد که مبلغ یک میلیارد تومان برای بهسازی روکش آسفالت و 500 میلیون تومان جهت بهسازی انهار و پیاده روهای هر یک از نواحی 123 گانه هزینه شود.

عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران نیز طی سخنانی در این نشست، بر ضرورت رفع موانع موجود میان حوزه های مختلف ماموریتی در شهرداری تهران تاکید و ابراز امیدواری کرد برگزاری چنین نشست هایی بتواند اهداف مدیریت کلان شهری را تامین کرده و باعث رفع مشکلات شهر و خدمات رسانی بهتر به شهروندان شود.

انتهای پیام/

کد خبر 10663

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =