آخرین اخبار

هر گونه فعالیت انتخاباتی شائبه‌دار ممنوع است

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: تبلیغات رسمی انتخابات هنوز آغاز نشده و هر گونه فعالیتی که شائبه انتخاباتی داشته باشد، ممنوع است.

سعید کتابی چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه در ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: با تشکیل پیگیری تخلفات انتخاباتی به طور قطع هر گونه فعالیت انتخاباتی رصد می شود که در همین راستا از داوطلبان درخواست داریم نسبت به رعایت قانون مقید بوده و شهروندان نیز در صورت مشاهده هر گونه تخلفات انتخاباتی موارد را اطلاع رسانی کنند.

وی از احتمال افزایش شعبه های انتخاباتی شهری و روستایی این شهرستان خبر داد و بیان کرد: با توجه به شرایط کرونا طبق اختیاری که ستاد انتخابات کشور داده شعبه های انتخابی هر استان و شهرستان تا ۱۰ درصد به شرط شعبه های بالای ۱۰۰۰ نفر قابل افزایش بوده که در همین راستا در حال ارزیابی و بررسی شعبه های شهرستان هستیم ضمن اینکه در انتخابات سال ۹۸ تعداد شعبه های شهری و روستایی این شهرستان ۱۱۵ شعبه بوده است.

کتابی از ۸۴ روستای واجد شرایط برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستایی در شهرستان اسدآباد خبر داد و یادآور شد: از این تعداد ۲۸ روستا به بخش پیرسلمان و ۵۶ روستا به بخش مرکزی اختصاص دارد.

وی تعداد کرسی های اصلی برای انتخابات در سطح روستاهای واجد شرایط شهرستان را ۲۶۲  مورد برشمرد و گفت: از ۸۴ روستای واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراها، ۷۹ روستا دارای شورای سه نفره و پنج روستا دارای شورای پنج نفره خواهند بود.

انتهای پیام

کد خبر 105972

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =