آخرین اخبار

1450 بسته غذایی از هلال‌احمر سمنان به مناطق سیل‌زده سیستان‌وبلوچستان ارسال شد

به گزارش تلکسیران، ۱۴۵۰ بسته غذایی از هلال‌احمر سمنان به مناطق سیل‌زده سیستان‌وبلوچستان ارسال شدمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از ارسال اولین محموله کمک‌های هلال احمر استان در قالب ۱۴۵۰ بسته غذایی یک ماهه و ۷۲ ساعته به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان؛ مظفر محمدخانی، از ارسال اولین محموله کمک‌های جمعیت هلال احمر استان سمنان در قالب ۸۵۰ بسته غذایی یک ماهه و ۶۰۰ بسته ۷۲ ساعته به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

وی در تشریح اقلام ارسال شده به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان گفت: علاوه بر بسته های غذایی حدود ۱۰ تن انواع حبوبات، قند، شکر، چای و روغن در قالب اولین محموله کمک‎‌های جمعیت هلال احمر استان سمنان به این استان بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان افزود: بسته‌های غذایی ماهانه ارسالی شامل برنج، روغن، حبوبات، قند و شکر، کنسروجات و خرمای خشک به میزان ۱۶ تن است.

محمدخانی بیان کرد: محموله فوق از انبارهای هلال احمر استان بارگیری و مستقیما به سیستان و بلوچستان ارسال شد.

سیل اخیر، خسارات زیادی را به مناطقی از استان سیستان و بلوچستان وارد کرده است و مردم نوع‌دوست ایران اسلامی می توانند کمک های نقدی خود را برای سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان از طریق کد دستوری #۵۴*۱۱۲*  واریز کنند.

کد خبر 10586

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =