واعظی: دولت با تمام توان در کنار داغدیدگان سانحه سقوط هواپیما است

رییس دفتر رییس جمهوری در صفحه اینستاگرام خود ضمن تسلیت به خانواده قربانیان سانحه غم انگیز سقوط هواپیمای اوکراینی نوشت: دولت هم با تمام توان، در کنار این عزیزان خواهد بود.

به گزارش تلکسیران،محمود واعظی روز سه شنبه در صفحه اینستاگرام خود درباره سقوط هواپیمای اوکراینی نوشت: روزهای تلخ و دشواری است. واژه‌ها الکن و زبان آدمی از توصیف آنچه بر خانواده قربانیان سانحه غم‌انگیز سقوط هواپیما گذشته قاصر است.

وی در ادامه نوشت: به یکایک خانواده‌هایی که عزیزی در این سانحه از دست داده‌اند، از صمیم قلب و عمق جان تسلیت می‌گویم و در غم‌شان شریکم. سنگینی درد فراتر از حد تحمل و فاجعه بی‌نهایت جانکاه است؛ تنها شاید بتوان با همدلی و همبستگی ملی، مرهمی هر چند اندک روی زخم داغ‌دیدگان نهاد.

واعظی خاطرنشان کرد: از جمله مصیبت‌دیدگان این حادثه نامیمون، ‌ آقای دکتر سرائیان، ‌ از مدیران توانمند و متعهد وزارت ارتباطات است که دختر و دامادشان را در این سانحه از دست دادند. زمانی که وارد مراسم یادبود این دو عزیز شدم، به محض دیدار دوست و همکار قدیمی‌ام دکتر سرائیان، دچار تاثری عمیق شدم و نتوانستم خود را کنترل کنم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که حضرت باری تعالی، با لطف و عنایت خود، قلب‌های داغدیده عزیزانمان را تسکین دهد و آلام‌شان را التیام بخشد. دولت هم با تمام توان، در کنار این عزیزان خواهد بود.

یک هواپیمای خطوط هوایی اوکراین روز چهارشنبه هفته گذشته ۱۸ دی ماه پس از برخاستن از فرودگاه امام خمینی(ره) بر اثر خطای انسانی و بصورت غیر عمد مورد اصابت قرار گرفت و در نتیجه این حادثه ۱۷۶ مسافر و خدمه از جمله ۱۴۶ مسافر ایرانی خدمه جان باختند.

کد خبر 10542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =