فرمانده انتظامی البرز از دستگیری یک نفر که به بهانه گرفتن وام های کلان با جعل اسناد ملکی کلاهبرداری می کرد در این استان خبر داد.

ایرنا: فرمانده انتظامی البرز از دستگیری یک نفر که به بهانه گرفتن وام های کلان با جعل اسناد ملکی کلاهبرداری می کرد در این استان خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز ، سردار عباسعلی محمدیان اظهار داشت که در پی ارجاع یک فقره پرونده شکایت مبنی بر کلاهبرداری از کلانتری ۴۶ دهقان ویلا به پایگاه دوم پلیس آگاهی استان البرز، بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی اضافه کرد ماموران در بررسی جزئیات این پرونده دریافتند که متهم خود را کارمند رسمی شعب یکی از بانک ها در استان البرز معرفی کرده و با شگرد تهیه وام با گرفتن ودیعه و اسناد و مدارک ملکی آن ها به بهانه ضمانت برای دریافت وام، اقدام به کلاهبرداری از طعمه های خود کرده است.

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: بلافاصله موضوع پیگیری و در تحقیقات صورت گرفته از شاکی مشخص شد که وی به دلیل داشتن چهره موجه متهم، به وی اعتماد کرده و اقدام به پرداخت وجه و نیز تحویل اسناد مالکیت املاک خود به وی کرده، که اقدامات پلیسی گسترده برای یافتن ردی از این کلاهبردار آغاز و در نهایت در یک اقدام غافلگیرانه در یکی از شهرهای استان البرز دستگیر شد.

محمدیان افزود: متهم پس از انتقال به پایگاه دوم پلیس آگاهی ضمن اعتراف به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از چهار نفر به مبلغ ۴۰ میلیارد ریال اذعان داشت که پس از دریافت پول و اسناد ملکی از شکات به بهانه دریافت وام های کلان، از اسناد آن ها سوء استفاده کرده و در ادامه با اسناد جعلی اقدام به معامله باغ و ویلا در شمال کشور کرده است،

فرمانده انتظامی استان البرز یاداور شد : متهم به همراه پرونده به دادسرا منتقل و با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شد.

کد خبر 105303

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =