۲۶۰ کیلوگرم هروئین در پردیس و پاکدشت کشف شد

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران و طی دو عملیات جداگانه، ۲۶۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در پردیس و پاکدشت کشف شد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران و طی دو عملیات جداگانه، ۲۶۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در پردیس و پاکدشت کشف شد.

سردار کیومرث عزیزی روز یکشنبه در مراسم نمایش کشفیات مواد مخدر شرق استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پشتیبانی خوب اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و هماهنگی صورت گرفته با پلیس مواد مخدر شهرستان‌های پردیس و پاکدشت، طی دو عملیات جداگانه ۲۶۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف و در این رابطه ۸ نفر دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: در عملیات نخست، پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پردیس با اشراف اطلاعاتی موفق شد تا یک باند شش نفره از توزیع کنندگان مواد مخدر را شناسایی و ضمن توقیف یک دستگاه خودرو، ۱۵۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین را کشف کنند.


وی گفت: همچنین، مأموران پلیس مواد مخدر پاکدشت، ضمن دستگیری دو توزیع کننده مواد مخدر را دستگیر و با توقیف یک دستگاه خودرو، ۱۰۶ کیلوگرم ماده مخدر از نوع هروئین را کشف کردند.

عزیزی با تقدیر از همکاری اطلاعاتی مردم با عوامل انتظامی در شناسایی سوداگران مرگ گفت: دستگاه قضا نیز با رسیدگی به موقع به پرونده‌های مواد مخدر و صدور احکام بازدارنده، نقش مهمی در مبارزه با سوداگران مرگ دارد.

وی گفت: طی سال گذشته حدود ۱۰ تُن انواع مواد مخدر در شرق استان تهران کشف شد که این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷ درصد رشد داشته است.


فرمانده انتظامی شرق استان تهران تصرح کرد: طی یکسال گذشته ۳ هزار و ۷۹۴ خرده فروش و معتاد با رشد ۸ درصدی و ۷۰ قاچاقچی مواد مخدر با ۳ درصد رشد در شرق استان تهران دستگیر شدند.

عزیزی همچنین از انهدام ۳۰ باند توزیع کننده مواد مخدر در این بخش از استان تهران خبر داد.

فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.


ایرنا

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 105273

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =