جزئیات نشست غیرعلنی امروز مجلس / سلیمی: قالیباف گفت در مذاکرات وین ۴ خط قرمز داریم

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: رئیس مجلس عنوان کرد که در مذاکرات وین ۴ خط قرمز داریم که باید مدنظر قرار گیرد که از جمله آن برداشته شدن تمامی تحریم‌ها اعم از آنچه که در برجام به آن اشاره شده و چه تحریم‌هایی که توسط ترامپ اعمال شده است.

 

فارس: عضو هیات رئیسه مجلس گفت: رئیس مجلس عنوان کرد که در مذاکرات وین ۴ خط قرمز داریم که باید مدنظر قرار گیرد که از جمله آن برداشته شدن تمامی تحریم‌ها اعم از آنچه که در برجام به آن اشاره شده و چه تحریم‌هایی که توسط ترامپ اعمال شده است.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست غیرعلنی امروز مجلس گفت: در جلسه امروز آقای محمدباقر قالیباف رئیس مجلس عنوان کرد که در مذاکرات وین ۴ خط قرمز وجود دارد که باید مدنظر قرار گیرد.

وی افزود: رئیس مجلس گفت که اولین خط قرمز موضوع برداشته شدن تحریم‌ها اعم از آنچه که در برجام به آن پرداخته شده و تحریم‌هایی که توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور قبلی آمریکا اعمال شده است و باید همه این تحریم‌ها برداشته شود.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: قالیباف همچنین ادامه داد که خط قرمز دوم بحث راستی آزمایی است که باید در مورد برداشته شدن تحریم‌ها از سوی طرف مقابل انجام شود.

سلیمی خاطرنشان کرد: رئیس مجلس همچنین افزود خط قرمز سوم بحث آمریکاست و ما تا قبل از برداشته شدن همه تحریم‌ها هیچ مذاکره‌ای با آمریکا نباید داشته باشیم.

وی افزود: آقای قالیباف عنوان کرد که خط قرمز چهارم هم بحث قوانین مصوب مجلس و سیاست‌های ابلاغ شده است که باید در مذاکرات رعایت شود.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 105224

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =