ماجرای مهمانی لیونل مسی برای قهرمانی

شب گذشته لیونل مسی تمام بازیکنان بارسلونا را به منزل خود دعوت کرد و همین مسئله باعث شد تا جنجالی در رسانه‌های اسپانیا شکل گیرد.

شب گذشته تمام بازیکنان بارسلونا در خانه مسی دور هم جمع شدند و پیروزی والنسیا را جشن گرفتند. آنها روز شنبه یکی از حساس‌ترین بازی‌های خود را باید مقابل اتلتیکومادرید انجام دهند و مسی می‌خواست روحیه تیمی را تغییر دهد.

البته این مهمانی با حاشیه‌های هم همراه شد که مهمترین آن تعدد آدم‌ها در این مهمانی بود که سر و صدای زیادی را در این شرایط کرونایی به پا کرد. طبق گزارش روزنامه ABC لالیگا تحقیقات خود را برای حفظ شدن پروتکل‌ها در این مهمانی آغاز کرده که اگر این اتفاق ثابت نشود ممکن است با محرومیت بازیکنان بارسلونا همراه شود.

البته باشگاه بارسلونا اعلام داشته که این مهمانی با فاصله گذاری مناسب و رعایت پروتکل‌های بهداشتی کووید 19 برگزار شده و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

سوژه مهم دیگر این مهمانی آوازخوانی سرود قهرمانی بازیکنان بارسلونا در خانه مسی بوده که به تیتر اصلی رسانه‌ها بدل شده است. در حالی که اتلتیکومادرید و رئال مادرید شانس اصلی قهرمانی در لالیگا محسوب می‌شوند و سر و صدای قهرمانی از خانه مسی معنای دیگری پیدا کرده است و مشخص نیست که آنها جشن کدام قهرمانی را گرفتند. آنها قهرمانی در جام حذفی را جشن گرفتند یا پیشاپیش به جشن قهرمانی در اسپانیا رفتند و با هم متحد شدند؟

نکته مهم دیگر این مهمانی، رفتار مسی در این زمان از فصل بوده که در گذشته هیچ سابقه ای از این جنس نداشته است. مسی که به نظر می‌رسد می‌خواهد با بارسلونا تمدید کند در نقش یک کاپیتان ظاهر شده و روحیه تیم را تغییر داده است.

کد خبر 104649

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =