آخرین اخبار

منتظر گوشی‌های تاشوی اپل در سال ۲۰۲۳ باشید

اپل در سال ۲۰۲۳ از گوشی هوشمند تاشو خود رونمایی خواهد کرد، به گفته یکی از معتبرترین تحلیلگران اپل، مینگ-چی کو، غول فناوری مستقر در کوپرتینو در حال کار روی یک آیفون تاشو است و این محصول در سال ۲۰۲۳ آماده خواهد شد. این گزارش حتی دارای چندین مشخصات برای ما است.

اپل در سال ۲۰۲۳ از گوشی هوشمند تاشو خود رونمایی خواهد کرد، به گفته یکی از معتبرترین تحلیلگران اپل، مینگ-چی کو، غول فناوری مستقر در کوپرتینو در حال کار روی یک آیفون تاشو  است و این محصول  در سال ۲۰۲۳ آماده خواهد شد. این گزارش حتی دارای چندین مشخصات برای ما است.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اپل در سال ۲۰۲۳ از گوشی هوشمند تاشو خود رونمایی خواهد کرد. با کمک برخی از منابع آگاه این صنعت، کو توانست برخی از اطلاعات تأمین کننده را جستجو کند.


به عنوان مثال، اکنون حدس زده می‌شود که صفحه نمایش هنگام باز شدن مورب حدود ۸ "خواهد بود و دارای رزولوشن QHD + است. به دلیل مزایای چشمگیر این نسخه نسبت به روش Y-Octa سامسونگ، از فناوری لمسی نانوسیم نقره‌ای ساخته شده توسط TPK استفاده خواهد کرد. اعتقاد بر این است که تعداد هدف اولیه تولید این دستگاه تاشو بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون واحد باشد.


در این گزارش، برندهای رقیب دیگری مانند اوپو، شیائومی، ویوو و آنر نیز ذکر شده است. همه آن‌ها در پایان سال جاری یا در ابتدای عرضه بعدی با حجم کلی حدود ۱۷ میلیون واحد وارد بازار رقابت می‌شوند.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 104321

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =