۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
چرا مردان دنبال شوگر مامی هستند؟

شوگر مامی پدیده‌ای است که کسی به رابطه ای وارد می‌شود و باید در ازای پول و کادوهای گران قیمت روح، عواطف و احساسات انسانی خود را برای طرف مقابل گرو بگذارد. در ادامه علت تمایل مردان برای ارتباط با شوگر مامی ها را بررسی خواهیم کرد.

شوگرمامی (sugar mummy) زن مسنی است که پول، خدمات یا هدایای زیادی را در ازای دوستی یا صمیمیت، به مردان جوان می دهد. آنها کاملا شبیه شوگر ددی ها هستند و فقط جنسیت شان فرق می کند. همیشه آنها رابطه را شروع می کنند و تمایل دارند از پول خود برای معاشقه با یک یا چند مرد جوان استفاده کنند.

شوگر ددی و شوگر مامی، پدیده ای نام آشنا در دنیای امروز که تا دیروز رنگ شوخی داشت و به خیال خود ترفندی بود برای ثروتمند شدن پسر و دختران جوان، حال در دنیای مُد و ثروت گرایی امروز پا به منصه ظهور گذاشته است.

دیر می توان اینگونه روابط را تشخیص داد؛ اختلاف سنی های زیاد اما گمراه کننده ای که از شکاکیت ذهن بیننده می کاهد، روابطی که شاید در نگاه اول مادر و پسری یا پدر و دختری جلوه کند و از شکاک بودن طرف مقابل بکاهد.

در دنیای مُد و مُدگرایی و پول گرایی امروز آن هم در شرایط بد اقتصادی کشور که سخت می توان به ثروت رسید و موقعیتی آنچنانی را در چشم برهم زدنی به دست آورد، انسان ها را به سمت چنین رابطه هایی سوق داده است؛ انسان هایی که حاضرند در مقابل پول و کادوهای آنچنانی روح و عواطف انسانی خود را نادیده بگیرند و به سوداگران احساسات انسانی این اجازه را بدهند که با هر قیمتی روح و عواطف و احساسات آن ها را به تاراج ببرند.

شوگر ددی و شوگر مامی پدیده ای که رنگ بدبستون های مادی و روحی را دارد و کسی که به این رابطه وارد می شود باید در ازای پول و کادوهای گران قیمت روح، عواطف و احساسات انسانی خود را برای طرف مقابل گرو بگذارد.

نمی توان گفت اینگونه روابط همیشه پنهانی و به دور از چشم اطرافیان و جامعه به وقوع می پیوندد، گاه خانواده ها در ازای چیزی که نمی توانند به فرزندانشان بدهند آن ها را برای ورود به چنین رابطه هایی اما خطرناک تشویق می کنند.

مزایای ارتباط عاشقانه با شوگر مامی

قدرت درک بالاتر

دخترهای جوان به سختی می پذیرند که از آزادی خود رها شده و در قید و بند زندگی زناشویی محدود شوند، دخترهایی که تا دیروز می توانستند با دوستان خود به تفریح بپردازند بعد از ازدواج روابط دوستی بسیار محدودی پیدا خواهند کرد.

اما در رابطه با شوگر مامی زمان زیادی از ازدواج او گذشته و حالا برای مرد محدودیت کمتری در ارتباط وجود دارد. تعهد در رابطه معنای متفاوتی پیدا کرده و شکل رابطه می تواند همراه با درک متقابل بیشتری باشد.

بلوغ احساسی بیشتر

وقتی با شوگر مامی ارتباط عاطفی برقرار می کنید، او شما را در موقعیت های مختلف بهتر درک خواهد کرد. او شما را بخاطر فراموش کردن سالروز آشنایی، تولدش سرزنش نخواهد کرد و می داند که یک مرد احتیاج به زمان هایی برای تنهایی خودش دارد.

زن ها وقتی به سن بالاتری می رسند بلوغ احساسی بالاتری پیدا خواهند کرد و می دانند که دقیقا دنبال چه چیزی هستند، مشکلات روابط عاطفی کمتری خواهند داشت و راه حل مشکلات را بهتر درک خواهند کرد. معشوقه سن بالاتر بهتر می داند که شما از عشق چه چیزی می خواهید و بهتر ارتباط برقرار خواهد کرد.

حمایت و پشتیبانی در شرایط مختلف

امروزه پیدا کردن شغل و کسب درآمد با حضور دختران در زمینه های شغلی برای پسران سخت تر شده است و در شرایط برابر دخترها شانس بیشتری برای کسب موقعیت های شغلی را دارند، با این شرایط اگر معشوقه که از لحاظ شغلی در مرتبه بالایی قرار داشته باشد می تواند حمایت گر مرد جوان و حتی می تواند ایده های بیزنسی و کسب و کار را بیاموزد.

تجربه های زندگی بیشتر

شما با همه دختران جوان نمی توانید گفتگوهای صادقانه و عالی داشته باشید؟ در واقع تعداد بسیار کمی هستند. داشتن معشوقه سن بالاتر می تواند همه چیز را تغییر دهد. تعامل با زنی که تجربیات زندگی بیشتری دارد برای مرد جوان آموزنده خواهد بود. همچنین می توانید بروی ثروت معشوقه سن بالاتر خود حساب باز کنید و به جاهای خوب بروید و از غذاخوردن در رستوران های با کیفیت لذت ببرید.

مزایای مالی شوگر مامی برای مرد جوان

در اختیار داشتن سرمایه مالی بیشتر یکی از مهم ترین انگیزه ها برای ایجاد رابطه عاشقانه با معشوقه سن بالاتر یا همان شوگر مامی خواهد بود. هدیه های گران قیمتی که دریافت خواهید کرد، تا انگیزه ایجاد کسب و کار مشترک با سرمایه او می تواند عالی باشد.

امکان استفاده از خودرو و منزل اجاره ای وی امتیاز چنین رابطه ای خواهد بود. چنین رابطه هایی اغلب به صورت مخفیانه خواهد بود زیرا خانواده ها به چنین رابطه هایی علاقه مند نخواهند بود و در عرف جامعه جالب نیست.

روی روشن این رابطه زمانی هست که شما برای خرید وسایل کوچک خود مشکل مالی نخواهید داشت، ساعت مورد علاقه و آخرین لباس های مد روز را براحتی بدست خواهید آورد.

هیجان رابطه عاشقانه با شوگر مامی

چنین رابطه ی عاشقانه ای مانند خوردن میوه ممنوعه است. مرد جوانی که بخواهد با زن سن بالاتر ارتباط برقرار کند و مخفی بودن چنین رابطه ای در روابط اجتماعی افراد این موضوع هیجان بیشتری پیدا خواهد کرد.

معایب رابطه با شوگرمامی

رابطه داشتن با یک شوگر مامی می تواند معایب زیادی برای مردهای جوان داشته باشد.

کنترل زندگی آنها تماما در دستان مامی ها خواهد بود. آنها به هیچ عنوان نمی پسندند شخص دیگری مانند آنها در زندگی شوگربیبی حضوری داشته باشد.

از طرفی مدیریت مالی زندگی بیبی ها در دستان شوگرمامای خواهد بود و همین کار را سخت تر می کند.

چرا شوگر مامی دنبال شوگر بیبی است؟

حالا سوال اصلی این است که اصلا چرا شوگر مامی دنبال شوگر بیبی می رود؟

چرا او برای پسرهای جوان تر هزینه می کند و آنها را در کنار خود نگه می دارد؟

جواب به این سوال ساده است و به نوعی تکلیف پرسش شوگر مامی کیست را هم مشخص می کند.

این دلایل می توانند بسیار شخصی باشند اما ما به عموم آنها اشاره می کنیم:

  • این زن ها دیگر برای مردها جذابت ندارند
  • مشغله زیادی دارند و خیلی به مسائل عاطفی نمی رسند
  • دوست دارند با مردهای جوان تر در رابطه باشند
  • پول خرج کردن برای مردها را دوست دارند
  • دوست دارند با بیش از یک مرد در رابطه باشند
  • برای آنها شوگر بیبی راهی برای فرار از تنهایی درون است
  • می خواهند کمبودهای دوران جوانی خود را جبران کنند
  • دنبال انتقام گرفتن از همسر یا اطرافیان خود هستند!

به طور کلی این موارد بسیار زیاد هستند و هر مامی دلایل خود را دارد.

ساعدنیوز

کد خبر 104234

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =