آخرین اخبار

رکوردشکنی کرونایی در تهران: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۲۰ نفر بستری شدند

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران اظهار کرد: تعداد موارد جدید بستری هم امروز باز یک رکورد شکنی جدید کرد و برای اولین بار در طول چند روز اخیر مجموع بیماران جدید بستری از عدد ۱۸۰۰ گذشت و ۱۸۲۰ بیمار بود که از این تعداد حدود ۲۲۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند. وی افزود: دوباره ابتلای خانوادگی و بستری آن‎ها افزایش پیدا کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

علیرضا زالی، فرمانده ستاد مبارزه با کرونا در تهران گفت: «آمار کرونای تهران همچنان رو به افزایش است و در ۲۴ ساعت گذشته با ۱۸۲۰ بستری جدید، رکورد جدیدی ثبت شد. دوباره ابتلای خانوادگی و بستری آن‎ها افزایش پیدا کرده است.»

زالی در جمع خبرنگاران بیان کرد: متاسفانه در تهران این هفته هم در آخرین روزهای هفته باز با افزایش رشد آمار و شاخص های آماری در تهران روبرو هستیم به طوری که ما امروز حدود 15800 بیمار مراجعین سرپایی داشتیم که تفاوت آن با هفته گشته در این است که تعداد بیشتری از مراجعین سرپایی به مراکز درمانی مراجعه کردند و تعداد افرادی که به مراکز بهداشتی مراجعه کردند کاهش پیدا کرده که دو دلیل می تواند داشته باشد، دلیل اول اینکه ممکن است بیماران و مراجعین سرپایی ما بد حال تر شده باشند که بیمارستان را به عنوان نقطه پذیرش خودشان انتخاب کرده اند و دلیل دوم این است که با فعال شدن مطب های بخش خصوصی ممکن است افرادی که قبلا به مراکز بهداشتی مراجعه می کردند الان به مطب ها مراجعه می کنند.

وی افزود: عدد 15800 عدد قابل توجهی است. مجموع تعداد بیمارانی که با تشخیص کرونا در بیمارستان های استان تهران هستند 8230 مورد است که از این تعداد بال بر 2002 بیمار در بخش مراقب های ویژه ما بستری هستند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران اظهار کرد: تعداد موارد جدید بستری هم امروز باز یک رکورد شکنی جدید کرد و برای اولین بار در طول چند روز اخیر مجموع بیماران جدید بستری از عدد 1800 گذشت و 1820 بیمار بود که از این تعداد حدود 220 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند. این تعداد جدید بستری در بخش های بیمارستانی علیرغم این که تیم های درمانی در بیمارستان های استان تهران بالغ بر حدود 1200 بیمار را در 24 ساعت گشته ترخیص کرده اند باز هم نشان دهنده بالانس و تراز منفی بین بستری جدید و ترخیص است.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 103559

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =