آخرین اخبار

آخر هفته سبز بورس | شاخص کل 5 هزار واحد افزایش یافت

شاخص کل بورس امروز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با افزایش ۵ هزار و ۷۱ واحدی به یک میلیون و ۲۰۷ هزار واحد رسید تا امروز و در آخرین روز کاری بازار سرمایه در هفته جاری، بورس سبز بماند. دیروز نیز بعد از مدت ها بورس تهران سبز شد.

به گزارش همشهری آنلاین، امروز شاخص کل بورس با افزایش ۵ هزار و ۷۱ واحدی به یک میلیون و ۲۰۲ هزار واحد رسید. دیروز نیز شاخص بورس با بیش از ۱۵ هزار واحد افزایش و البته با کمک شاخص سازها توانست کانال ۱.۲ میلیون واحدی پس بگیرد.

اما شاخص کل (هم وزن) امروز منفی بود. این شاخص امروز با ۲۱۰ واحد کاهش به ۴۲۷هزار و ۲۵۲ واحد رسید.  

معامله‌گران امروز در بازار سرمایه ۴۷۶ هزار و ۸۱ معامله به ارزش ۴۴۰۴ میلیارد تومان انجام دادند. نمادهای وبملت، فارس، فملی، وپاسار، وتجارت، فولاد و وبصادر بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند. نمادهای رمپنا، اخابر و شپنا نیز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

شاخص فرابورس امروز با  افزایش حدود ۲۴ واحدی به  ۱۷ هزار و ۶۶۰ واحد رسید. تعداد معاملات انجام شده در فرابورس هم ۹۶ هزار و ۷۴۷ معامله به ارزش ۱۰۱۱ میلیارد تومان بود.

نمادهای آریا، میدکو، صبا، ومهان و کرمان بیشترین تاثیر مثبت را روی شاخص فرابورس داشتند. همچنین نمادهای کگهر، وهور و غصینو بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس داشتند.

کد خبر 103534

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =