آخرین اخبار

مسئولان ورزشی خراسان شمالی در خواب هستند/ حسرت تبریک سهمیه المپیک

بجنورد- جودوکار المپیکی خراسان شمالی گفت: مسئولان ورزش استان ۴ سال خود را به خواب زدند لذا حداقل در این مدت باقی مانده تا المپیک از خواب بیدار شوند بلکه بتوانم برای کشور افتخار کسب کنم.

محمد مهدی بریمانلو در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مسابقات آسیایی اظهار کرد: به دلیل دوری از مسابقات نتوانستم عملکرد قابل قبولی در این رقابت‌ها داشته باشم.

ملی پوش جودو ایران ادامه داد: فقط ۲۰ روز برای این رقابت‌ها تمرین داشتیم که این میزان تمرین برای مسابقات برون مرزی کافی نیست.

وی با تشریح برنامه‌های تمرینی و مسابقات خود تا پیش از شروع المپیک، افزود: مسئولان فدراسیون برخی امکانات مورد نیاز را فراهم کرده و برخی نیز به دلایلی فراهم نشد اما بنا دارم تا المپیک تمرکز خود را روی تمرینات بگذارم.

بریمانلو از وجود مشکلات مالی گلایه کرد و بیان داشت: فدراسیون نمی‌تواند به راحتی و تنها این امکانات را تهیه کند زیرا برخی از آنان بسیار گران هستند.

این ورزشکار المپیکی با انتقاد از بی توجهی مسئولان خراسان شمالی نسبت به خود گفت: مسئولان ورزشی و کسانی که ادعای حمایت از ورزش دارند حتی از برقراری تماس و تبریک گرفتن سهمیه المپیک امتناع کردند.

وی افزود: مسئولان ورزش استان ۴ سال خود را به خواب زدند لذا حداقل در این مدت باقی مانده تا المپیک از خواب بیدار شوند بلکه بتوانم برای کشور و استان خراسان شمالی افتخار کسب کنم.

کد خبر 103496

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =