آخرین اخبار

پیش بینی افزایش مرگ‌های کرونایی در آلمان

مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌ها در اروپا پیش بینی کرد مرگ‌های کرونایی در آلمان در یک هفته و نیم آینده افزایش پیدا خواهد کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه "تاگس اشپیگل"، نقطه اوج موج سوم کرونا در آلمان گویا هنوز به دست نیامده و مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها در اروپا (ECDC) برای اوایل ماه می افزایش آمار مرگ های کرونایی در این کشور را پیش بینی کرده است. بر این اساس در یک هفته و نیم آینده میزان مرگ و میرهای کرونایی در آلمان همچنان افزایش می یابد.

برای پایان هفته اول ماه می این نهاد اروپایی پیش بینی کرده که افرادی که در عرض یک هفته در اثر ابتلا به کرونا می میرند به 1758 نفر افزایش یابد. اواخر هفته گذشته تعداد موارد مرگ هفتگی توسط این نهاد اروپایی در آلمان 1639 مورد ارزیابی شده بود.

در این بررسی پیش بینی روند این پاندمی در 32 کشور اروپایی انجام شده است. در این پروژه موارد مختلفی از جمله پیشرفت واکسیناسیون، ظهور جهش های ویروس و خستگی از این پاندمی در جوامع مختلف در نظر گرفته شده است.

این نهاد اروپایی برای کشورهای اتریش، فرانسه و جمهوری چک تا اوایل ماه می پایین آمدن نرخ مرگ و میرهای کرونایی را پیش بینی کرده است.

در زمینه شمار مبتلایان جدید تقریبا برای همه کشورهای اروپایی یک روند ثابت و یا نزولی پیش بینی شده است. تنها برای کشور قبرس روند صعودی تعداد مبتلایان جدید تا اوایل ماه می پیش بینی شده است. برای لتونی و لیتوانی هم افزایش تعداد مبتلایان جدید پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

کد خبر 103489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =