آخرین اخبار

عملیات احداث بزرگترین پروژه تولید مسکن کشور در بندرعباس آغاز می شود/ ۱۰هزار مسکن ۴۸ ماهه آماده بهره برداری می شود

استاندار هرمزگان گفت: فردا طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، عملیات احداث ۱۰هزار واحد مسکن در بندرعباس آغاز می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین فریدون همتی اظهار کرد: ساماندهی و توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی شهر بندرعباس با پشتیبانی مالی اراضی ۳۵۰ هکتاری منجر به ارتقا کیفیت زندگی در بافت های هدف شهر می شود.

وی با بیان اینکه این پروژه به عنوان بزرگترین پروژه تولید و عرضه مسکن کشور به شمار می رود، افزود: در اراضی ۳۵۰ هکتاری بندرعباس، ۱۰هزار واحد مسکونی با متراژ ۱۰۰ تا ۱۵۰ متر مربع ساخته می شود که این واحد ها دارای تاسیسات و زیرساخت های شهری، مسجد، مهدکودک، مدرسه، درمانگاه، کلانتری، ورزشگاه پارک و فضای سبز هستند.

عملیات احداث بزرگترین پروژه تولید مسکن کشور در بندرعباس آغاز می شود/ 10هزار مسکن 48 ماهه آماده بهره برداری می شود

استاندار هرمزگان با بیان اینکه قرارداد ساخت این پروژه ۴۸ ماهه است ولی طبق برنامه ریزی انجام شده باید ۳۸ ماهه تحویل داده شود، عنوان کرد: واحدهای مسکونی پروژه ۳۵۰ هکتاری بندرعباس در قالب ۶۰۵ بلوک ساختمانی طراحی شده که نیازمند سرمایه گذاری بالغ بر هفت هزار میلیارد تومان است.

همتی اضافه کرد: با تجهیز کارگاه این پروژه، فردا با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی آفرینی شهری ایران، عملیات احداث این واحدها در بندرعباس آغاز می شود.

استاندار هرمزگان همچنین گفت: پروژه مسکونی تجاری دریای نور که به‌صورت مشارکتی با بخش خصوصی با ۸۸ میلیارد تومان سرمایه گذاری به مرحله بهره برداری رسیده و مرکز تجاری ۲۵۰ واحدی گامبرون که برای خدمات رسانی به شهرک پیامبراعظم (ص) احداث شده است، فردا با حضور وزیر راه به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد: کلنگ احداث ۲۵۴ واحد طرح اقدام ملی مسکن نیز در شهرک پیامبراعظم (ص) به زمین زده می شود.

۴۶

کد خبر 103395

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =