آخرین اخبار

استقلال صفر- الاهلی صفر | استرس آبی ها تا روز آخر!

استقلال در بازی ای که با یک تساوی هم صدرنشن می شد خیلی برای کسب ۳ امتیاز تلاش نکرد تا سرنوشت صعودش به بازی آخر کشیده شود.

به گزارش همشهری آنلاین استقلال و الاهلی در شرایطی به مصاف هم رفتند که برد الشرطه عراق برابر الدحیل معادلات این گروه را کاملا به هم زده بود و هر دو تیم فرصت داشتند تا با کسب ۳ امتیاز به صدر جدول گروه بروند. با این حال شاگردان مجیدی که در این بازی با یک تساوی هم صدرنشین می شدند به امید دیدار آخر برابر حریف عراقی خیلی به آب و آتش نزدند.

در نیمه اول الاهلی روی یک ضربه کرنر می توانست به گل برسد که شوت محکم بازیکن این تیم از ۶ قدم به تیر دروازه آبی ها خورد تا شاگردان مجیدی نیمه اول را با شکست به رختکن نروند. در نیمه دوم هم تیم عربستانی برای لحظانی خطرناک ظاهر شد و چند موقعیت خوب گلزنی را از دست داد. با این حال آبی ها در نیمه اول و روی ضربه قائدی از پشت 18 قدم میتوانستند به گل برسند.

با توجه به 8 امتیازی شدن الدحیل، استقلال و الاهلی هر سه تیم در روز آخری برای صعود شانس دارند. هر چند طبق قانون مسابقات در صورت  برابر شدن شرایط الدحیل و استقلال در بازی آخر بازی مستقیم دوتیم ملاک خواهد بود که وضعیت الدحیل به دلیل برد برابر استقلال بهتر است.

کد خبر 103341

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =