آخرین اخبار

واکنش قالیباف به انتشار فایل صوتی ظریف: نخواهیم گذاشت با فرصت‌طلبی برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود به حاج قاسم جفا کنند / چیزی جز سیاست‌بازی یا ساده‌لوحی نمی‌تواند این حقیقت که او معابر دیپلماسی را باز می کرد را کتمان کند

رئیس مجلس در توئیتی نوشت: تدبیر وشجاعت حاج قاسم میدان‌ها را فتح و معابر دیپلماسی را باز می‌کرد؛چیزی جز سیاست‌بازی یا ساده‌لوحی نمی‌تواند این حقیقت روشن را کتمان کند. حالا که ⁧ حاج قاسم⁩ نیست، نخواهیم گذاشت با فرصت‌طلبی برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود به او جفا کنند ونقش تاریخی شهید سلیمانی را وارونه جلوه دهند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

قالیباف، رئیس مجلس امروز در توئیتی در واکنش  به انتشار فایل صوتی ظریف، وزیر خارجه ایران نوشت: نخواهیم گذاشت نقش تاریخی شهید سلیمانی را وارونه جلوه دهند.

به گزارش «انتخاب»؛ قالیباف در توئیتی در این باره نوشت: تدبیر وشجاعت حاج قاسم میدان‌ها را فتح و معابر دیپلماسی را باز می‌کرد؛چیزی جز سیاست‌بازی یا ساده‌لوحی نمی‌تواند این حقیقت روشن را کتمان کند.

وی افزود: حالا که ⁧ حاج قاسم⁩ نیست، نخواهیم گذاشت با فرصت‌طلبی برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود به او جفا کنند ونقش تاریخی شهید سلیمانی را وارونه جلوه دهند.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 103160

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =