آخرین اخبار

شلیک تیرهوایی برای بازداشت 4 تخریبگر خودرو / در تهران رخ داد

حوادث رکنا : متهمان تخریب خودروهای مردم در یافت آباد بازداشت شدند.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری چهار متهم تخریب خودروهای شهروندان در محله یافت آباد، خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ" کیومرث حسنوند " گفت: واحد گشت کلانتری151 یافت آباد حین انجام ماموریتی متوجه درگیری چند فرد با انواع سلاح سرد با یکدیگر و تخریب چند دستگاه خودرو شده که بلافاصله وارد عمل می شوند.

وی افزود: واحد گشت کلانتری برای جلوگیری از ایجاد رعب و وحشت برای مردم و رهگذران، چندین بار دستور ایست و هشدار به متهمان، صادر می کنند اما متهمان بدون توجه به دستورات پلیس، خودروی دیگری را نیز تخریب که با رعایت قانون بکارگیری سلاح پس از تیراندازی هوایی چهار نفر از متهمان اصلی نزاع و ناامنی دستگیر شدند.

حسنوند تصریح کرد: ماموران انتظامی در بازرسی از خوودروی متهمان انواع سلاح سرد کشف و اموال مکشوفه را به همراه متهمان به کلانتری منتقل کردند.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ضمن تقدیر از همکاری شهروندان و همچنین حمایت دستگاه قضایی از پلیس، خاطرنشان کرد: پلیس و دستگاه قضائی مصمم هستند با کسانی که نظم و آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار کرده و باعث سلب آسایش مردم می شوند برابر قانون برخورد کنند و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟
0 0
کد خبر 103143

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =