آخرین اخبار

بازسازی ورزشگاه علی دایی اردبیل آغاز شد

اردبیل - ایرنا - مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل از آغاز بازسازی و بهسازی ورزشگاه ۲۰ هزار نفری علی دایی شهر اردبیل خبر داد.

به گزارش ایرنا، سجاد انوشیروانی روز دوشنبه در بازدید از مجموعه ورزشی علی دایی افزود: برای بازساری و بهسازی ورزشگاه علی دایی قراردادی با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال با پیمانکار منعقد شده تا در مدت ۱۸ ماه این مجموعه ورزشی را بهسازی و بازسازی کند.

وی اظهار کرد: سیستم آبرسانی مجموعه، بازسازی جایگاه‌های استادیوم فوتبال، آب بندی جایگاه تماشاگران، تعویض صندلی‌های تماشاگران از جمله مواردی است که بهسازی، مرمت و بازسازی خواهد شد.

او در خصوص تارتان، سیستم روشنایی و ترمیم چمن استادیوم علی دایی هم بیان کرد: طبق تفاهمنامه منعقد شده با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی موارد و مشکلات پوشش رویه تارتان، سیستم روشنایی و چمن استادیوم با اعتباری بیش از ۳۰ میلیارد ریال برطرف خواهد شد.

وی با تقدیر از حمایت و پیگیری های استاندار اردبیل و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برای مسئولان و متولیان ورزش استان آنچه مهم‌تر از افتتاح و بهره‌برداری از اماکن ورزشی است، بحث کیفیت پروژه می‌باشد و برای همین تلاش می‌شود مجموعه ورزشی علی دایی بدون نقص و به صورت کامل بهره‌برداری و مورد استفاده جوانان و ورزشکاران استان قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، ورزشگاه ۲۰ هزار نفری علی دایی به پاس افتخار آفرینی‌های این فوتبالیست نامی در پنج کیلومتری اردبیل ساخته شده است.کلنگ احداث این ورزشگاه در سال ۱۳۷۱ به زمین زده شد و در سوم خرداد سال ۱۳۸۷ افتتاح شد.

این مجموعه ورزشی دارای سالن‌های ورزشی متنوعی از جمله پیست استاندارد و یکی از بهترین و مجهزترین سالن دو و میدانی تارتان سر پوشیده کشور می‌باشد. این سالن دومین سالن سرپوشیده تخصصی دو و میدانی کشور است.

مساحت سالن سرپوشیده دو و میدانی اردبیل هفت هزار و ۳۰۰ مترمربع و زیربنای ساختمان آن ۱۱ هزار و ۴۰۰ متر مربع می‌باشد و با افتتاح و بهره‌برداری از آن که اواخر سال گذشته توسط وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت، اردبیل میزبان مسابقات ملی و بین‌المللی خواهد شد.

کد خبر 103123

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =