آخرین اخبار

مسئولان باشگاه پرسپولیس اطلاعی از قرنطینه کاروان این تیم پس از بازگشت به تهران ندارند.

خبرگزاری مهر: شیوع ویروس جهش یافته کرونا در کشور هند باعث شد تا سعید نمکی وزیر بهداشت کشور نسبت به بازگشت کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به ایران واکنش نشان دهد.

سرخپوشان پایتخت که با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری بازی‌های گروه E به کشور هند سفر کردند دهم اردیبهشت ماه به تهران باز می‌گردند تا خود را برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر آماده کنند.

این در حالی است که مقامات بلندپایه ستاد ملی مقابله با کرونا خواستار قرنطینه کاروان این تیم شده است تا پس از نمونه برداری از آنها مجوز حضور مجدد در مسابقات برایشان صادر شود.

این در حالی است که طبق برنامه سازمان لیگ فوتبال شاگردان یحیی گل محمدی پس از بازگشت به تهران باید به اصفهان رفته تا ۱۷ اردیبهشت ماه با سپاهان بازی کند و سپس به تهران بازگشته و دربی پایتخت را مقابل استقلال تهران رقیب سنتی‌اش برگزار کند.

وزارت بهداشت و مسئولان سازمان لیگ فوتبال در حالی برای پرسپولیس برنامه‌ریزی می‌کنند که مدیران این باشگاه هیچ گونه اطلاعی از تصمیمات آنها ندارند.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس که تنها برای برگزاری تمرینات و بازی‌های خود از هتل محل اقامتش خارج می‌شود هر سه روز یک بار مورد آزمایش قرار می‌گیرد که تا کنون پاسخ آنها منفی بوده است.

انتشار نامه نمکی به معاون خود در خصوص قرنطینه اردوگاهی باشگاه پرسپولیس باعث نگرانی خانواده بازیکنان و کادر فنی این تیم شده است تا آنها بارها مجبور به پاسخگویی به تلفن‌های همراه خود شوند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۹ فردا دوشنبه مقابل الوحده امارات در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کند.

کد خبر 102926

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =