آخرین اخبار

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی: کیفی سازی رشته ورزشی بسکتبال برای ما خیلی مهم است

جلسه تخصصی هیأت بسکتبال استان آذربایجان شرقی با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه به ریاست دکتر بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان و با حضور فیروزی معاون ورزشی اداره کل روز یکشنبه 5 اردیبهشت ماه جاری در سالن کنفرانس برگزار شد.

دکتر بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در جلسه ای با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه هیأت بسکتبال استان در رابطه با این رشته ورزشی گفت: لازمه بسکتبال استان این است که تقسیم عادلانه منابع مالی و زیرساختی براساس ورزشکاران سازمان یافته آن باشد و شهرستانهایی که قسمتی از راه موفقیت را پیموده اند باید بهره مند تر باشند تا ورزشکاران آنان دلگرم شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود: کیفی سازی رشته ورزشی بسکتبال برای ما خیلی مهم است و در این راستا برای ارتقای درجه مربیان و داوران حتما باید فکر و اقدام موثری شود تا به پشتوانه آنان بتوانیم میزبانی مسابقات کشوری یا منطقه ای را برای استان اخذ کنیم.

او اظهار داشت: توسعه بسکتبال در استان و کلانشهر تبریز مستلزم شناسایی سالن‌های ورزشی دارای امکانات مربوطه و جذب وزشکاران و مربیان است تا مربیانی بیشتر، ورزشکارانی بیشتر را تعلیم دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: بسکتبال استان در بخش بانوان شایسته جلب حمایت های ماست و ما از ورزشکاران بسکتبالیست بانوان حتما حمایت خواهیم کرد و پس از آن منتطر کسب نتایج بهتر توسط بانوان نسبت به سال‌های گذشته هستیم.

بهتاج ادامه داد: تبلیغات برای کسب قهرمانی ها و توفیقات یکی از راه‌های شناساندن این رشته به عموم مردم و توسعه بسکتبال در سراسر استان است.

در بخشی دیگر از این جلسه، سیامک گهرخانی رئیس هیأت بسکتبال استان به ارائه برنامه های سال 1400 این هیأت پرداخت .

کد خبر 102878

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =