آخرین اخبار

دیگر در بازارهای کرج صف مرغ نداریم

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت:  در حال حاضر نرخ برخی میوه‌های نوبرانه مثل گوجه سبز، چاقاله بادام و توت فرنگی گران است ولی میوه‌های پرمصرف مثل سیب و پرتقال سیر نزولی داشته و حتی در مقایسه با هفته قبل دو هزار تومان کاهش داشته است.

احمد خیری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به وضعیت توزیع اقلام اساسی در بازار روزهای شهر اظهار کرد: حدود یک ماه قبل شاهد ایجاد صف خرید مرغ با نرخ تنظیم بازاری در بازار روزهای شهر بودیم که با افزایش سهمیه استان، این مشکل برطرف شده و دیگر خبری از تجمع شهروندان در بازار روزها خبر نیست.

وی ادامه داد: در حال حاضر روزانه حدود ۲۰ تا ۲۵ تن مرغ در بازار روزهای سطح شهر توزیع می‌شود که به هر غرفه بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلو مرغ می‌رسد.

وی با اشاره به نرخ مرغ در بازار روزها اضافه کرد: در حال حاضر هر کیلو مرغ به قیمت ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

این مسئول در خصوص وضعیت توزیع سایر اقلام اساسی توضیح داد: چون طی دو هفته اخیر برخی از کارخانه های تولید روغن تعطیل شدند، در نحوه توزیع آن ناهماهنگی به وجود آمد ولی در حال حاضر شرایط  توزیع عادی شده است.

خیری  با اشاره به کاهشی بودن نرخ برخی از میوه‌ها تاکید کرد: در حال حاضر نرخ برخی میوه‌های نوبرانه مثل گوجه سبز، چاقاله بادام و توت فرنگی گران است ولی میوه‌های پرمصرف مثل سیب و پرتقال سیر نزولی داشته و حتی در مقایسه با هفته قبل دو هزار تومان کاهش داشته است.

انتهای پیام

کد خبر 102868

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =