آخرین اخبار

صبری لموشی سرمربی الدحیل می‌گوید که اشتباهات رخ داده از سوی بازیکنان، به دلیل خستگی ناشی از فشردگی رقابت هاست.

ورزش سه: صبری لموشی سرمربی الدحیل می‌گوید که اشتباهات رخ داده از سوی بازیکنان، به دلیل خستگی ناشی از فشردگی رقابت هاست.

استقلال و الدحیل در چهارمین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به تساوی 2 – 2 رسیدند. صبری لموشی سرمربی فرانسوی الدحیل با وجود تساوی در برابر استقلال، از عملکرد بازیکنان این تیم قدردانی کرد. او در نشست خبری پس از بازی گفت: مسابقه دوم ما با تیم استقلال بسیار هیجان انگیز بود، اما با مسابقه اول فرق داشت. خصوصاً با توجه به شانس هایی که تیم در طول بازی داشت.

او ادامه داد: استقلال با یک ضربه پنالتی از حریف پیش افتاد و ما نیز از طریق یک ضربه پنالتی به بازی برگشتیم. دو تیم کارهای تاکتیکی بسیار خوبی را در زمین پیاده کردند و همین مسئله باعث شد تا دو تیم با آن قدرتی که در بازی اول ظاهر شدند، در این مسابقه این اتفاق رخ ندهد که این مسئله به دلیل شناخت دو تیم از همدیگر بود.

وی گفت: هر دو تیم برای رسیدن به پیروزی و از دست ندادن شانس صعود به دور بعد وارد زمین شدند. اگرچه ما در زمین مسابقه اشتباهاتی مرتکب شدیم، اما این اشتباهات ساده و قابل قبولی به حساب می آیند. ما باید خستگی بازیکنان را نیز در نظر داشته باشیم. آنها هر سه روز، یک مسابقه انجام می دهند.

لموشی در پایان گفت: ما دو بازی دیگر پیش رو داریم. باید سخت کار کنیم تا امتیازات خود را افزایش دهیم. باید اطمینان حاصل کنیم که به مرحله بعدی مسابقات راه پیدا می کنیم. مطمئناً ما برای ریکاوری بازیکنان تلاش خواهیم کرد تا آنها با وضعیت جسمی خوبی به مصاف الشرطه بروند.

کد خبر 102711

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =