آخرین اخبار

تمدید یک هفته ای محدودیت هایی کرونایی در ایلام

ایلام-رئیس پلیس راه استان ایلام از تمدید یک هفته ای محدودیت هایی کرونایی در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی استان خبر داد.

رضا همتی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

وی افزود: با توجه به افزایش تصاعدی مبتلایان به ویروس کرونا برای حفظ سلامت و صیانت از شهروندان و قطع زنجیره‌ای این ویروس در ۱۰ نقطه کنترلی در مبادی ورودی شهرها ایستگاه‌های پلیس راه مستقر و از تردد غیر ضرور خودروهای غیر بومی و بومی استان به شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی جلوگیری می‌کنند.

سرهنگ همتی زاده تصریح کرد: خودروهای خدماتی، امدادی، نظامی، سوخت رسان، ناوگان عمومی حمل و نقل و مسافری و همچنین خودروهای دارای مواد فاسد شدنی با رعایت قوانین و مقررات، مجاز به تردد در جاده‌ها بوده و سایر خودروها که نیازمند تردد ضروری هستند باید از فرمانداری شهرستان‌ها برگه مجوز تردد اخذ کنند.

رئیس پلیس راه ایلام در خاتمه، با بیان اینکه اعمال محدودیت‌های تردد، برای حفظ سلامت شهروندان است، گفت: از هم استانی‌های عزیز و عموم مردم، تقاضا داریم ضمن همکاری با پلیس، برای ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از ترددهای غیر ضروری جدا خودداری کنند.

کد خبر 102667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =