آخرین اخبار

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
قشم در وضعیت قرمز ماند

قشم- ایرنا-فرماندار قشم گفت: با توجه به افزایش مبتلایان به ویروس کرونا، قشم در وضعیت قرمز ماند و تغییری در شرایط تردد و ممنوعیت‌ها ایجاد نشد.

علیرضا نصری روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: بی توجهی و عادی‌انگاری برخی از مردم موجب افزایش شیوع ویروس کرونا در قشم شده است و این امر موجب می‌شود تا محدودیت‌های اعمال شده ادامه پیدا کند.

وی ضمن قدردانی از همکاری امامان جمعه  شیعه و اهل سنت قشم برای اولیت دادن به مسایل سلامتی در این شهرستان، ادامه داد: نادیده گرفتن خطر انتقال کرونا در تجمعات و دور همی‌های خانوادگی به سخت‌تر شدن وضعیت بیماری منجر شده است.

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا  در قشم تصریح کرد: ناظران ستاد کرونا بدون چشم پوشی از تخلفات، موارد تخلف را به دستگاه‌های انتظامی برای ارجاع به مراجع قضایی منتقل کنند.

وی اظهار کرد: استمرار همکاری‌ها در قطع زنجیره انتقال، پرهیز از برگزاری تجمعات، دورهمی‌های خانوادگی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، شرایط شهرستان را به وضعیت مطلوب می‌رساند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

کد خبر 102665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =