آخرین اخبار

باند سارقان مسلح مسافرکش‌نما در غرب استان تهران منهدم شد

گروه استان‌ها- فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری و انهدام باند ۵ نفره ۵۰ سرقت‌ مسلحانه خبر داد که در قالب مسافرکشی اقدام به زورگیری از مردم در منطقه شهریار و شهرهای غرب استان تهران می‌کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  شهریار ، سردار کیوان ظهیری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه 4 سارق مسلح با 50 فقره سرقت دستگیر شدند اظهار داشت: در پی درخواست مردم و شکایت در کلانتری‌های غرب استان تهران از سرقت‌های مسلحانه و سرقت عنف پلیس وارد عمل شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با همکاری تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پس از بررسی میدانی و کشف سرنخ‌هایی با تحقیقات گسترده موفق به شناسایی و دستگیری یک متهم شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در ادامه گفت: اعضای باند 5 نفره در مراحل بعدی توسط پلیس در شهریار و شهرهای غرب استان دستگیر و به 50 فقره سرقت اعتراف کردند.

ظهیری با بیان اینکه سارقان با سلاح سرد و گرم اموال مردم را تاراج می‌بردند تصریح کرد: سارقان دستگیرشده با استفاده از شگرد مسافرکشی با خودروی شخصی پس از سوارشدن مسافر اقدام به زورگیری مسلحانه می‌کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: از مردم درخواست داریم در سفرهای درون‌شهری و برون‌شهری توجه زیادی در استفاده از خودروهای عمومی و مسافرکشان خودروهای شخصی داشته باشند تا این‌گونه در معرض خطر قرار نگرفته و اموالشان سرقت نرود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 102660

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =