آخرین اخبار

196 سمن در سیستان و بلوچستان فعال است

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: هم‌ اینک ۱۹۶ سمن در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، هنری، محیط زیست و گردشگری در این استان فعالیت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان، ادهم کرد زابلی اظهارداشت: تا سال ۹۳ تنها سه سمن در حوزه جوانان در سیستان و بلوچستان فعال بود که هم‌اینک شاهد پیشرفت‌های خوبی در این زمینه هستیم.
وی تاکید کرد: با برون سپاری و تفویض امور به سمن‌ها بستری برای فعالیت‌های اجرایی و مدیریتی ایجاد می‌شود که در توانمند سازی حوزه جوانان نقش مؤثری دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: به منظور افزایش دانش افزایی سمن‌های استان سال گذشته ۱۲۷ کارگاه توانمند سازی برای فعالان این حوزه برگزار شد.

وی با اشاره به اهمیت حوزه جوانان اظهارداشت: سال گذشته به منظور رفع مشکلات و بهبود وضعیت جوانان استان ۳۱ جلسه ساماندهی امور جوانان در مرکز استان و ۴۴۱ جلسه شهرستانی برگزار شد.

کرد تاکید کرد: در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان مهمترین مشکلات جوانان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد و دستگاه ‌های متولی امور جوانان به ارائه راهکارهای خود می‌پردازند تا با هماهنگی با ادارات و نهادها در سطح استان، از امکانات دولتی به منظور پیشبرد اهداف جوانان استفاده بهینه را داشته باشیم.

وی افزود: حضور جوانان در فعالیت های اجتماعی چشمگیر است و در این بخش موفقیت خوبی داشته ایم و در بحث کمیت حضور جوانان در فعالیت های اجتماعی نیز موفقیت‌های مناسبی داشته ایم که یکی از اهداف وزارت ورزش و جوانان نیز است.

کد خبر 102654

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =