آخرین اخبار

جابه جایی ۱۳۵ هزار نفر مسافر در استان اردبیل

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: در یک ماه گذشته ۱۳۵ هزار نفر مسافر در استان جابه جا شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی( اردبیل)، رضا شیرین زاده در بازدید از پایانه مسافربری اردبیل گفت: در یک ماه گذشته ۱۳۵ هزار نفر مسافر در استان جابه جا شده و این میزان جابه جایی در مقایسه با مدت فروردین ماه سال قبل ۱۳۳ درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه این میزان جابه جایی مسافر در قالب ۲۵ هزار مورد سفر انجام شده تصریح کرد: در تعداد سفر نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴۷ درصد افزایش نشان می دهد.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای اردبیل از فعالیت ۵۴ شرکت مسافری در استان خبر داد و گفت: از این تعداد مسافر ۶۸  هزار نفر با وسیله نقلیه اتوبوس،۱۱ هزار نفر با مینی بوس و ۵۶ هزار نفر نیز از طریق ناوگان سواری جابه جا شده اند.

شیرین زاده با بیان اینکه با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا بلیط مسافران اتوبوس ها پس از استعلام کد ملی و اطمینان از سلامت آنها صادر می شود خاطرنشان کرد: مسئولان شرکت های مسافربری قبل از صدور بلیط باید وضعیت کرونای مسافر را از طریق ارسال کدملی وی به سامانه سروا (سازمان فنی اطلاعات ایران) استعلام کنند.

وی افزود: کلیه دستورالعمل های بهداشتی به شرکت های مسافربری ابلاغ شده و نظارت ویژه ای نیز بر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان های عمومی مسافری انجام می شود.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از فعالیت هزار و ۱۱۰ دستگاه ناوگان مسافری در استان اردبیل خبرداد و بیان کرد: ۲ هزار و ۵۲۲ راننده در بخش مسافر در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

شیرین زاده از مردم و مسافران خواست هرگونه شکایت خود از عملکرد شرکت ها و رانندگان را از طریق سامانه ۱۴۱ به اداره کل راهداری اطلاع دهند تا در کمیسیون های مربوطه به تخلف شرکت و رانندگان رسیدگی شود.

کد خبر 102650

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =