آخرین اخبار

کشف ۸۰ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس کهگیلویه و بویراحمد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۸۰ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو پارس با تعامل ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان شهرستان های گچساران، کهگیلویه و باشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛سرهنگ ایرج بختیاری اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای مواد مخدر از محورهای مواصلاتی استان ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با تعامل ماموران شهرستان‌های گچساران، کهگیلویه و باشت ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در کمربندی باشت ایست و بازرسی دایر کردند.

بختیاری تصریح کرد: ماموران حین انجام ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری از محور یاد شده به دو دستگاه خودروی سواری پژو پارس مشکوک شدند و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد که یکی از خودروها اسکورت کننده مواد مخدر بوده و ماموران در بازرسی از دیگر خودرو ۸۰ کیلوگرم تریاک به طرز ماهرانه‌ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خاطرنشان کرد: راننده و سرنشینان خودروها دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

کد خبر 102647

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =