آخرین اخبار

گسترش طرح موتوریار در پایتخت/استقرار موتوریاران در ۲۰۰ نقطه تهران

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، از استقبال شهروندان از طرح موتوریار و افزایش نقاط اجرای این طرح از ۶۰ نقطه به ۲۰۰ محل و تقاطع در سطح شهر تهران و خبر داد.

سرهنگ علی همه خانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: اجرای طرح موتوریار همچنان ادامه دارد و با توجه به بازخوردهای خوبی که از طرق مختلف و از شهروندان به پلیس راهور تهران بزرگ منعکس گردید، تعداد محل‌های اجرای این طرح را از ۶۰ نقطه به ۲۰۰ محل و تقاطع افزاریش داد تا در نقاط بیشتری بتوانیم این طرح را به اجرا دربیاوریم.

وی ادامه داد: طرح موتوریار در حقیقت یک اقدام فرهنگی است که همه شهروندان تهرانی در آن به هر نحوی سهیم می‌باشند چرا که موتورسواران شهر تهران همه یک خانواده و عضو یک جامعه می‌باشند.

سرهنگ همه خانی افزود: همه سازمان‌های دولتی و خصوص و سازمان‌های مردم نهاد شناسنامه دار، در حقیقت، عضو این طرح می‌باشند و هر یک می‌توانند در اجرای طرح موتوریار و فرهنگ سازی در این خصوص، کمک حال پلیس چه از نظر سخت افزاری و چه نرم افزاری باشند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: هر چقدر میزان مشارکت سازمان‌ها و ارگان‌ها و مراکز فرهنگی و سازمان‌های مردم نهاد شناسنامه دار در این طرح بیشتر باشد و در کنار پلیس خود را ببینند، آسیب‌ها، میزان حوادث، تخلفات، تصادفات جرحی و فوتی راکبین موتورسیکلت کاهش پیدا خواهد کرد و هر فرد و سازمان می‌تواند در این طرح به خوبی نقش خود را ایفا کند.

سرهنگ همه خانی گفت: پلیس راهور تهران بزرگ این آمادگی را دارد تا با تمامی سازمان‌ها و ارگان‌ها و سازمان‌های مردم نهاد شناسنامه داری که خود را به هر نحوی جز " فرهنگ سازان " می‌دانند در خصوص اجرای هر چه بهتر طرح موتوریار همکاری نماید.

کد خبر 102639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =