آخرین اخبار

اگر سهام شستا دارید، بخوانید(۴اردیبهشت) / شستا به صف فروش کشیده شد

سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در معاملات امروز بورس حدود سه درصد افت کرد و به عنوان دومین نماد تاثیرگذار بر افت شاخص کل شناخته شد.

اقتصادآنلاین-سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات امروز بورس، سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، مانند روز کاری گذشته سرخ پوشید و ۲.۵درصد افت کرد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت. 

«شستا» معاملات امروز خود را متعادل و در محدوده ۱۱۴۰تومان آغاز کرد. با این حال در نیمه دوم بازار داد و ستدها در کمترین قیمت‌ها صورت گرفت و در نهایت منجر به صف فروش شد. این نماد بازار را با صف فروش ۱۵میلیونی با ارزش ۱۷میلیارد و ۸۰۰میلیون تومانی ترک کرد. این نماد امروز به عنوان دومین نماد تاثیرگذار بر افت شاخص کل ثبت شد(۱۰۳۱واحد).

سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در آخرین معاملات خود، عدد ۱۱,۲۳۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود سه درصد کاهش یافته است. همچنین با دست به دست شدن ۵۴میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۱,۲۸۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «شستا» به حدود ۶۱میلیارد تومان رسید. همچنین ۵۸درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی را حقیقی‌ها و ۴۲درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، اکثر برگه سهم‌ها را افراد حقیقی به فروش رساندند.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

شستا

کد خبر 102630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =