آخرین اخبار

تغییر مهم واتس آپ در نسخه جدید چیست؟

ماه‌ها این شایعه منتشر شده بودکه واتساپ می‌خواهد به روز رسانی جدیدی را عرضه کند، اما به نظر می‌رسد اکنون این شرکت در یک قدمی ایجاد تغییری عمده در این پلتفرم است.

به گزارش ایمنا، همانطور که توسط تیم همیشه قابل اعتماد در WAbetainfo مشاهده شده، واتساپ اکنون به طور رسمی توانایی ساخت تصاویر و فیلم‌ها را از بین می‌برد. این ویژگی بسیار شبیه به Snapchat بوده و به این معنی است که لحظه‌ای که یک تصویر یا فیلم در دستگاه گیرنده باز می‌شود، به محض بسته شدن، ناپدید می‌شود و از بین می‌رود.

تصاویری منتشر شده که نحوه کار با این قابلیت واتس اپ را توضیح می‌دهد، می‌گوید که این گزینه به کاربران امکان می‌دهد تصاویر و فیلم‌ها را به صورت خصوصی‌تری ارسال کنند. با این حال واتساپ به کاربران هشدار می‌دهد که اگرچه فقط یک بار می‌توان تصاویر و فیلم‌ها را مشاهده کرد، اما هیچ چیز نمی‌تواند گیرنده را از گرفتن عکس صفحه نمایش از آنچه ارسال شده، متوقف کند.

واتس اپ در پیامی که در برنامه نشان داده شده است، می‌گوید: "هنگامی که این ویژگی را روشن می‌کنید، گیرندگان فقط می‌توانند عکس یا فیلم شما را یک بار قبل از ناپدید شدن باز کنند، اما این را به خاطر داشته باشید، آن‌ها هنوز هم می‌توانند از تصاویر قبل از بسته شدن اسکرین شات بگیرند. "

برنامه اسنپ چت با این مشکل مقابله کرده و در صورت گرفتن اسکرین شات از پیامی، بلافاصله پیام هشداری برای فرستنده ارسال می‌شود، اما در حال حاضر مشخص نیست که WhatsApp یک محافظ امنیتی مشابه را پی می‌گیرد یا خیر.

‌منبع: خبرنگاران جوان

کد خبر 102566

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =