آخرین اخبار

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان مرکزی از واگذاری بیش از 20هزار انشعاب برق به متقاضیان جدید این استان طی یک سال اخیر خبر داد.

حسین شمسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک با بیان اینکه در حال حاضر تعداد کل مشترکین برق استان بیش از 753هزار مشترک رسیده است، گفت: بیشترین فراوانی مشترکین استان در بخش خانگی و به تعداد 617 هزار و 515 مشترک است.

وی بابیان اینکه 66 درصد انرژی برق استان در بخش تولید به مصرف می رسد، افزود: 43.3درصد از مصارف برق استان در بخش صنعتی، 22.6 درصد در بخش کشاورزی، 22.3 درصد در بخش خانگی، 4.9 درصد در بخش عمومی و 6.9 درصد در بخش سایر مصارف است.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان مرکزی با بیان اینکه طی یک سال اخیر 3574 فقره انشعاب غیرمجاز شناسایی و جمع آوری شده است، ادامه داد: تلاش‌هایی برای شناسایی و جمع‌آوری انشعاب‌های برق غیرمجاز در سطح استان به کارگرفته شده و انتظار است در این راستا مردم نیز در صورت اطلاع از وجود این انشعابات، مراتب را در اسرع وقت اطلاع‌رسانی کنند تا پیگیری لازم برای برخورد و جمع‌آوری آنها صورت گیرد و از خسارات ناشی از آن جلوگیری شود.

 شمسی بیان کرد: مردم می‌توانند در صورت اطلاع از استفاده کنندگان غیرمجاز از برق مراتب را از طریق سامانه پیامکی به شماره 10001000121 اطلاع دهند.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 1200 دستگاه کنتورهای هوشمند در سطح استان نصب شده است، افزود: بیش از 90 درصد مشترکین دیماندی و چاه های آب کشاورزی در استان به کنتور هوشمند طرح فهام مجهز می باشند.

 شمسی گفت: تمام خدمات این شرکت از طریق  اپلیکیشن  «برق من» قابل دریافت است،مشترکان  می‌توانند با  دریافت این  اپلیکیشن از نرم‌افزار کافه بازار و سایت شرکت ، به صورت غیر حضوری خدمات صورتحساب،خدمات فروش و پس از فروش انشعاب برق ، رفع خاموشی و برق امید را دریافت کنند.

انتهای پیام/

کد خبر 102123

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =